Povezane vesti
Građani Srbije će moći da glasaju i u Nikšiću, Beranama i Sutomoru
Nova 22.03.2022
Državljani Srbije s prebivalištem u Crnoj Gori moći će na predstojećim izborima u Srbiji da glasaju i u Nikšiću, Beranama i Sutomoru, potvrdio je “Vijestima” ministar spoljnih poslova Đorđe Radulović. Vladimir Božović, koji iz Beograda i dalje obavlja… »
Crnogorski ministar spoljnih poslova: Građani Srbije će moći da glasaju u Nikšiću, Beranama i Sutomoru
Euronews 22.03.2022
Građani Srbije sa prebivalištem u Crnoj Gori na predstojećim izborima 3. aprila moći će da glasaju i u Beranama, Sutomoru i Nikšiću, saopštio je večeras crnogorski ministar spoljnih poslova Ðorđe Radulović. Podseća da se Srbija obratila notom kojom je… »
MVP Crne Gore: Građani Srbije mogu da glasaju na mestima koja su za to i predviđena
RTS 22.03.2022
Crnogorski ministar spoljnih poslova Đorđe Radulović demantovao je sinoć navode da je ministarstvo na čijem je čelu zabranilo državljanima Srbije da glasaju u Crnoj Gori za izbore u Srbiji 3. aprila, navodeću da politikantstvo i populizam ne čine dobro… »
Crnogorski ministar spoljnih poslova: Glasanje državljanima Srbije nije zabranjeno
Euronews 22.03.2022
Crnogorski ministar spoljnih poslova Ðorđe Radulović demantovao je sinoć navode da je ministarstvo na čijem je čelu zabranilo državljanima Srbije da glasaju u Crnoj Gori za izbore u Srbiji 3. aprila, navodeću da politikanstvo i populizam ne čine dobro… »
Vesti dana »
Bukti veliki požar u Hrvatskoj: Vatra stigla do centra Omiša, povređeno 36 osoba /video/
Sputnik pre 8 minutajoš 20 povezanih
Delovi motora razbili prozor aviona Rajanera iz kojeg je umalo isisan Srbin: izveštaj
BBC News pre 13 minutajoš 9 povezanih
Počinje Gospojinski post – u čast i prema primeru Presvete Bogorodice
Šabačke novosti pre 3 minutajoš 9 povezanih
Hitna pomoć: Prošle noći četiri osobe lakše povređene u tri udesa u Beogradu
Insajder pre 1 satjoš 9 povezanih




