Povezane vesti

INTERVJU Hoće li Miloš Jovanović podržati SNS i šta očekuje od drugog kruga

INTERVJU Hoće li Miloš Jovanović podržati SNS i šta očekuje od drugog kruga

Nova 22.03.2022
“Ne padam u zamku izjašnjavanja o saradnji sa SNS. Jedini tačan odgovor koji mogu da dam na to pitanje je da se to meni čini nemogućim, zato što su naši prigovori, naše kritike prema vlasti takve da ne mogu da vidim da to mogu da izmene, niti da… »
NADA Jovanović: Srbi nikada i nigde nisu počinili genocid

NADA Jovanović: Srbi nikada i nigde nisu počinili genocid

Kurir 22.03.2022
BEOGRAD - Kandidat koalicije NADA za predsednika Srbije, Miloš Jovanović izjavio je da "ni u kakvim okolnostima" neće prihvatiti "laž" da su Srbi izvršili tzv. genocid u Srebrenici 1995. godine. Jovanović je naveo i da će "odlučno" dbacivati… »
Jovanović: Srbi nigde i nikada nisu počeli genocid

Jovanović: Srbi nigde i nikada nisu počeli genocid

Dnevnik 22.03.2022
BEOGRAD: Kandidat za predsednika Srbije ispred Srpske koalicije NADA koju čini POKS i DSS Miloš Jovanović kaže da Srbi nikada i ni prema kome nisu počinili genocid i na tome treba da se ponose. "Odlučno ću odbacivati nametanje krivice srpskom… »
Jovanović: Saradnja sa SNS-om mi se čini nemoguća

Jovanović: Saradnja sa SNS-om mi se čini nemoguća

N1 Info 22.03.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović rekao je da mu se čini nemoguća saradnja sa Srpskom napredno strankom. „Ne padam u zamku izjašnjavanja o saradnji sa SNS-om. Jedini tačan odgovor koji mogu da dam na to pitanje je da se to meni… »
Jovanović: Srbi nisu izvršili genocid u Srebrenici

Jovanović: Srbi nisu izvršili genocid u Srebrenici

Nova 22.03.2022
Kandidat koalicije NADA za predsednika Srbije, Miloš Jovanović izjavio je da "ni u kakvim okolnostima" neće prihvatiti "laž" da su Srbi izvršili genocid u Srebrenici 1995. godine. Jovanović je naveo i da će „odlučno“ dbacivati nametanje… »
Jovanović (NADA): Čini mi se nemoguća saradnja sa SNS

Jovanović (NADA): Čini mi se nemoguća saradnja sa SNS

Beta 22.03.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović rekao je da mu se čini nemoguća saradnja sa Srpskom napredno strankom (SNS). "Ne padam u zamku izjašnjavanja o saradnji sa SNS. Jedini tačan odgovor koji mogu da dam na to pitanje je da se to… »
Jovanović: Čini mi se nemogućim saradnja sa SNS

Jovanović: Čini mi se nemogućim saradnja sa SNS

Nova 22.03.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović rekao je da mu se čini nemoguća saradnja sa Srpskom naprednom strankom (SNS). „Ne padam u zamku izjašnjavanja o saradnji sa SNS. Jedini tačan odgovor koji mogu da dam na to pitanje je da se to… »

Vesti dana »

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

BBC News pre 2 minutajoš 36 povezanih
Nova runda pregovora između Srbije i Kosova

Nova runda pregovora između Srbije i Kosova

Al Jazeera pre 1 satjoš 37 povezanih
Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Sportske.net pre 1 satjoš 37 povezanih
Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

B92 pre 1 satjoš 21 povezana