Povezane vesti

Beogradu je potrebna normalizacija

Beogradu je potrebna normalizacija

Politika 22.03.2022
Naravno da je potrebno graditi nove mostove, ali podrazumeva se da to zavisi i od finansijskih mogućnosti, kao i spajati Novi Beograd i stari Beograd, ali na način da Novi Beograd ne ruši stari. Proslavljeni košarkaški trener i prvi na izbornoj listi… »
Vujošević: Želja mi je da budem Vesić

Vujošević: Želja mi je da budem Vesić

N1 Info 22.03.2022
Prvi na izbornoj listi koalicije "Ajmo ljudi" za beogradske izbore Duško Vujošević je rekao da je cilj te liste da, zajedno sa druge dve velike opozicione koalicije - "Moramo" i "Ujedinjeni za pobedu Beograda", dobiju podršku većine glasača u… »
Vujošević (Ajmo ljudi): Cilj – osvajanje većine u Beogradu

Vujošević (Ajmo ljudi): Cilj – osvajanje većine u Beogradu

Radio sto plus 22.03.2022
„Ukoliko bi naša koalicija osvojila najviše glasova, ne bih želeo da budem gradonačelnik, već zamenik gradonačelonika. Želja mi je da budem Vesić“, rekao je Vujošević za današnju Politiku. Rekao je i da ne misli da je svaka modernizacija… »
Vujošević: Cilj - osvajanje većine u Beogradu

Vujošević: Cilj - osvajanje većine u Beogradu

Novi magazin 22.03.2022
Prvi na izbornoj listi koalicije "Ajmo ljudi" za beogradske izbore Duško Vujošević je rekao da je cilj te liste da, zajedno sa druge dve velike opozicione koalicije - "Moramo" i "Ujedinjeni za pobedu Beograda", dobiju podršku većine glasača u… »
Vujošević ponovio: Neću da budem gradonačelnik, ja bih da budem Vesić

Vujošević ponovio: Neću da budem gradonačelnik, ja bih da budem Vesić

Nova 22.03.2022
Prvi na izbornoj listi koalicije "Ajmo ljudi" za beogradske izbore Duško Vujošević je rekao da je cilj te liste da, zajedno sa druge dve velike opozicione koalicije - "Moramo" i "Ujedinjeni za pobedu Beograda", dobiju podršku većine glasača u… »

Vesti dana »