Povezane vesti
Ovo je biznismen čiji su grob iskopali vandali jer su mislili da je unutra blago! Sin za Kurir: Policija i ja sumnjamo na iste
Kurir 22.03.2022
Razbojnici su ostali praznih šaka iako su mislili da je pokojni Aleksandar sahranjen sa blagom. Grob biznismena Aleksandra Jankovića (64), zvanog Hina, raskopali su nepoznati razbojnici na groblju u Bačkom Petrovom Selu, jer su čuli glasine da je… »
Raskopali grob biznismena zbog novca i dukata: Užas u Bačkom Petrovom Selu, sin Mihajlo zatekao jeziv prizor na groblju
Kurir 22.03.2022
Nepoznati razbojnici raskopali su grob biznismena Aleksandra Jankovića (64), zvanog Hina, na groblju u Bačkom Petrovom Selu, jer su čuli glasine da je sahranjen sa gomilom novca, nakita i dukata. Razbojnici su, međutim, ostali praznih šaka jer u sanduku… »
Vesti dana »
Danas sunčan dan, a potom nagla promena vremena: Stižu nam kiše i nagli pad temperature, ovaj deo Srbije prvi na udaru
Dnevnik pre 1 satjoš 11 povezanih
Evropske demokrate o intervenciji policije na Medicinskom fakultetu: Je l’ to tvoj dijalog, Vučiću?
Radio sto plus pre 56 minutajoš 10 povezanih
Na današnji dan, 18. april: Umro Albert Ajnštajn, raspušten Informbiro...
N1 Info pre 1 satjoš 5 povezanih



