Povezane vesti

Car nasrnuo na dalilu, ona mu uništila brojanicu: Haos u "Zadruzi" između bivših ljubavnika u cik zore

Car nasrnuo na dalilu, ona mu uništila brojanicu: Haos u "Zadruzi" između bivših ljubavnika u cik zore

Blic 22.03.2022
Dalila Dragojević u poslednje vreme puca po svim šavovima zbog svoje turbulentne veze sa Filipom Carem, a ovoga puta uništila mu je krunicu. - U dubine duše znam da jesi - počeo je Car. - Ne približavaj se - upozoravala ga je Dalila koja je krenula… »
Kanto jedna, mrzim te i gadiš mi se! Brutalna svađa Dalile i Filipa Cara, ona završila u suzama - "Je*em tebe i dežurnu"

Kanto jedna, mrzim te i gadiš mi se! Brutalna svađa Dalile i Filipa Cara, ona završila u suzama - "Je*em tebe i dežurnu"

Mondo 22.03.2022
Iako su raskinuli ne smiruju se, pa se Zadruga ponovo orila zbog njihove svađe. Iako su raskinuli ne smiruju se, pa se Zadruga ponovo orila zbog njihove svađe. Dalila Dragojević i Filip Car su se rano jutros ponovo posvađali, iako su odlučili da… »
Dalila i Car se žestoko pokačili! Filip je vređao i najstrašnije se obrušio na bivšu: Prema tebi osećam mržnju i…

Dalila i Car se žestoko pokačili! Filip je vređao i najstrašnije se obrušio na bivšu: Prema tebi osećam mržnju i…

Kurir 22.03.2022
Jutros je došlo do još jednog okršaja između bivših ljubavnika. Filip Car besneo je po Beloj kući i ponovo počeo da vređa Dalilu Dragojević, na šta ona nije mogla da mu prećuti. - Van crnog stola ne komuniciram sa tobom - ponavljala je Dalila… »

Vesti dana »