Povezane vesti

Novi sad dobio još 32 komunalna milicionara

Novi sad dobio još 32 komunalna milicionara

Moj Novi Sad 22.03.2022
Na prijemu u Gradskoj kući, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević pozdravio je 32 kandidata koji su uspešno završili obuku i položili ispit za primenu ovlašćenja komunalnog milicionara. – Ponosan sam što smo konačno dočekali da povećamo… »
Novi Sad dobio još 32 komunalna milicionara

Novi Sad dobio još 32 komunalna milicionara

Telegraf 22.03.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević je naveo da je pojačanje od izuzetne važnosti jer je postojao veliki deficit u toj službi. Komunalna milicija u Novom Sadu pojačana je danas prijemom 32 nova pripadnika koji su uspešno završili obuku i… »
Novi Sad dobio 32 nova komunalna milicajca

Novi Sad dobio 32 nova komunalna milicajca

Blic 22.03.2022
Novi Sad dobio je 32 nova komunalna milicionera koji su uspešno završili obuku i položili ispit za primenu ovlašćenja. Tim povodom u Gradskoj kući primio ih je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. - Ponosan sam što smo konačno dočekali da… »
Vučević:Ponosan sam što smo konačno povećali broj pripadnika Komunalne milicije, jer smo imali veliki deficit u toj…

Vučević:Ponosan sam što smo konačno povećali broj pripadnika Komunalne milicije, jer smo imali veliki deficit u toj…

Kurir 22.03.2022
Na prijemu u Gradskoj kući, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević pozdravio je 32 kandidata koji su uspešno završili obuku i položili ispit za primenu ovlašćenja komunalnog milicionara. - Ponosan sam što smo konačno dočekali da povećamo… »
Vučević: Ponosan sam što smo konačno povećali broj pripadnika Komunalne milicije, jer smo imali veliki deficit u toj…

Vučević: Ponosan sam što smo konačno povećali broj pripadnika Komunalne milicije, jer smo imali veliki deficit u toj…

Srbija danas 22.03.2022
Gradonačelnik je novim komunalnim milicionarima poručio da će Grad nastojati da i dalje poboljšava njihov materijalni položaj, a da oni treba svoj posao da obavljaju odgovorno, odlučno i savesno. Na prijemu u Gradskoj kući, gradonačelnik Novog… »
U Gradskoj kući organizovan prijem za 32 komunalna milicionara

U Gradskoj kući organizovan prijem za 32 komunalna milicionara

Radio 021 22.03.2022
Prijem za nova 32 komunalna milicionara organizovan je u Gradskoj kući. Gradonačelnik Miloš Vučević je tom prilikom rekao da je ponosan što je dočekao da se poveća broj pripadnika Komunalne milicije, jer je bio veliki deficit u toj službi. "Od… »
Novi Sad dobio još 32 komunalna milicionara

Novi Sad dobio još 32 komunalna milicionara

RTV 22.03.2022
NOVI SAD - Na prijemu u Gradskoj kući, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević pozdravio je 32 kandidata koji su uspešno završili obuku i položili ispit za primenu ovlašćenja komunalnog milicionara. - Ponosan sam što smo konačno dočekali da… »
Novi Sad dobio još 32 komunalna milicionara

Novi Sad dobio još 32 komunalna milicionara

Dnevnik 22.03.2022
Na prijemu u Gradskoj kući, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević pozdravio je 32 kandidata koji su uspešno završili obuku i položili ispit za primenu ovlašćenja komunalnog milicionara. - Ponosan sam što smo konačno dočekali da povećamo… »

Vesti dana »