Povezane vesti

Skup podrške Ćorović: Pozvana na saslušanje jer je jajima gađala mural Mladiću

Skup podrške Ćorović: Pozvana na saslušanje jer je jajima gađala mural Mladiću

Al Jazeera 22.03.2022
Pred Prekršajnim sudom u Beogradu održan je skup podrške aktivistici Aidi Ćorović, kojoj je poziv za saslušanje upućen jer je u novembru prošle godine jajima gađala mural osuđenom ratnom zločincu Ratku Mladiću. U zahtjevu za pokretanje… »
Aida Ćorović na sudu jer je jajima gađala mural Ratku Mladiću, ona odbacila optužbe

Aida Ćorović na sudu jer je jajima gađala mural Ratku Mladiću, ona odbacila optužbe

Radio 021 22.03.2022
Aktivistkinja Aida Ćorović odbacila je u Prekršajnom sudu navode iz prekršajne prijave kojom je okrivljena za kršenje javnog reda i mira. Ona je okrivljena za ovaj prekršaj pošto je 9. novembra 2021. godine u Njegoševoj 38 jajima gađala mural… »
Aida Ćorović na saslušanju: Mislila sam da će me odvući u neki haustor, uplašila sam se

Aida Ćorović na saslušanju: Mislila sam da će me odvući u neki haustor, uplašila sam se

Danas 22.03.2022
Aktivistkinji za ljudska prava Aidi Ćorović danas je u Prekršajnom sudu u Beogradu počelo suđenje zbog, kako se navodi u prijavi, drskog ponašanja i vređanja službenih lica tokom privođenja u novembru prošle godine kada je bacila jaja na mural… »
Slučaj gađanja jajima murala Ratku Mladiću: Aida Ćorović pred sudom odbacila optužbe

Slučaj gađanja jajima murala Ratku Mladiću: Aida Ćorović pred sudom odbacila optužbe

Euronews 22.03.2022
Aktivistkinja Aida Ćorović odbacila je u Prekršajnom sudu navode iz prekršajne prijave kojom je okrivljena za kršenje javnog reda i mira pošto je 9. novembra 2021. godine u Njegoševoj 38 jajima gađala mural posvećen osuđenom ratnom zločincu… »
Aida Ćorović uoči početka suđenja: Ovo je farsa, neću platiti kaznu ako me osude

Aida Ćorović uoči početka suđenja: Ovo je farsa, neću platiti kaznu ako me osude

N1 Info 22.03.2022
U Prekršajnom sudu u Beogradu počelo je suđenje Aidi Ćorović zbog kršenja javnog reda i mira u novembru prošle godine, kada je jajima gađala mural Ratku Mladiću u Njegoševoj ulici na Vračaru. Ćorović je uoči početka suđenja za N1 rekla da… »
Aktivistkinja pred Prekršajnim sudom jer je gađala jajima Mladićev mural u Beogradu

Aktivistkinja pred Prekršajnim sudom jer je gađala jajima Mladićev mural u Beogradu

Slobodna Evropa 22.03.2022
U Prekršajnom sudu u Beogradu 22. marta održano je ročište protiv aktivistkinje Aide Ćorović, koja je pred sud pozvana zbog optužbi za kršenje javnog reda i mira. Ćorović je u novembru 2021. godine gađala jajima mural Ratku Mladiću, osuđeniku… »
Aida Ćorović pred suđenje zbog gađanja murala Ratka Mladića: Oslobodiće me i pokazati da su „kao“ demokratični

Aida Ćorović pred suđenje zbog gađanja murala Ratka Mladića: Oslobodiće me i pokazati da su „kao“ demokratični

Danas 22.03.2022
Aktivistkinji za ljudska prava Aidi Ćorović u Prekršajnom sudu u Beogradu uskoro treba da počne suđenje zbog drskog ponašanja i vređanja službenih lica tokom privođenja jer je u novembru porošle godine bacila jaja na mural Ratku Mladiću… »
Aidi Ćorović sutra počinje suđenje zbog bacanja jaja na mural Ratka Mladića

Aidi Ćorović sutra počinje suđenje zbog bacanja jaja na mural Ratka Mladića

Danas 21.03.2022
Aktivistkinji za ljudska prava Aidi Ćorović za sutra je zakazano ročište u Prekršajnom sudu zbog bacanja jaja na mural osuđenom ratnom zločincu Ratku Mladiću u novembru prošle godine. Kako saznajemo, planirano je njeno saslušanje u 11 časova u… »

Vesti dana »