Повезане вести
Радикализација протеста паора, тракторима до председништва
Н1 Инфо 22.03.2022
Председник Савеза удружења пољопривредника Баната Драган Клеут изјавио је за Н1 да ће пољопривредници, због неиспуњених захтева, 29. марта организовати протестну вожњу из више места до зграде Председништва Србије у Београду… »
Пољопривредници Баната најавили протестну вожњу до Председништва Србије
Данас 22.03.2022
Пољопривредници ће изаћи на улицу због неиспуњених захтева које су упутили председнику Србије и Влади Србије а тичу се олакшавања положаја произвођача хране. Протест је планиран за уторак, 29. март, потврђено је Данасу у… »
Пољопривредници долазе испред Председништва
Нова 22.03.2022
Председник Савеза пољопривредника Баната Драган Клеут најавио је да ће пољопривредници, због неиспуњених захтева, кренути 29. марта у протесну вожњу до зграде Председништва у Београду. Клеут је за Бету рекао данас да поред… »
Пољопривредници за 29. март најавили протестну вожњу до Председништва
Радио 021 22.03.2022
Председник Савеза пољопривредника Баната Драган Клеут најавио је да ће пољопривредници, због неиспуњених захтева, кренути 29. марта у протесну вожњу до Председништва у Београду. Клеут је за Бету рекао да поред ранијих захтева… »
Вести дана »

Усвојено свих 48 тачака у Скупштини: Посланици изгласали законе о легализацији, извршитељима, међународним споразумима
НИН пре 1 сатјош 45 повезаних

Путин руководио вежбом стратешких нуклеарних снага; Украјина напала фабрике у Дагестану и Мордовији
РТС пре 24 минутајош 78 повезаних

Мићин: Први новембар у Новом Саду обележићемо хришћанским обичајима и одласком у цркву
НИН пре 44 минутајош 25 повезаних