Povezane vesti

„Neće biti dobro ni jednom ni drugom“: Surova ispovest Daliline majke Emine, ogolila Filipa Cara do srži!

„Neće biti dobro ni jednom ni drugom“: Surova ispovest Daliline majke Emine, ogolila Filipa Cara do srži!

Svet & Skandal 22.03.2022
Majka popularne učesnice rijaliti formata „Zadruga“ Dalile Dragojević – Emina, nakon nekoliko meseci medijske tišine, odlučila je da progovori o aktuelnim temama u Beloj kući, a naročito o ćerki i bivšem dečku Filipu Caru koji ne prestaje… »
Neka mu kažu da sam na sve spremna, čuće se da li sam ga tužila! Dalilina majka zapretila Caru, otkrila čega se plaši

Neka mu kažu da sam na sve spremna, čuće se da li sam ga tužila! Dalilina majka zapretila Caru, otkrila čega se plaši

Mondo 22.03.2022
Emina Mujić je na strani svoje ćerke i sada se oglasila zbog novonastale situacije u Zadruzi. Emina Mujić je na strani svoje ćerke i sada se oglasila zbog novonastale situacije u Zadruzi. Majka Dalile Dragojević, Emina Mujić, oglasila se nakon svih… »
Kao grom iz vedra neba! 7 meseci su svi čekali da ona uđe u zadrugu: Car će odlepiti, Dalila već van sebe - procurilo!

Kao grom iz vedra neba! 7 meseci su svi čekali da ona uđe u zadrugu: Car će odlepiti, Dalila već van sebe - procurilo!

Mondo 22.03.2022
Nije trebalo da se sazna, ali svi već bruje o tome. Nije trebalo da se sazna, ali svi već bruje o tome. Informacija koja je procurila među učesnicima Zadruge napravila je potpuni haos, jer se priča da će u subotu u rijaliti ući ni manje ni više… »
Mina Vrbaški otkrila da li ulazi u Zadrugu 5! Oglasila se, pa spomenula Filipa Cara, za bivšeg nema lepe reči!

Mina Vrbaški otkrila da li ulazi u Zadrugu 5! Oglasila se, pa spomenula Filipa Cara, za bivšeg nema lepe reči!

Kurir 22.03.2022
Izjavu Dalile Dragojević tokom svađe sa Filipom Carem sinoć u kojoj je najavila ulazak njegove bivše, Mine Vrbaški u "Zadrugu 5", sada je prokomentarisala i popularna starleta. Mina je za Informer.rs otkrila da li u subotu postaje deo rijaliti… »
Car nasrnuo na dalilu! Brutalan okršaj bivših, uništila mu najsvetiju stvar koju je doneo u rijaliti, Filip doživeo…

Car nasrnuo na dalilu! Brutalan okršaj bivših, uništila mu najsvetiju stvar koju je doneo u rijaliti, Filip doživeo…

Alo 22.03.2022
Brutalan odnos Dalile i Filipa ne jenjava već mesecima. Dalila Dragojević kada pobesni na Filipa Cara nema nikakvu meru. Lomi mu stvari, cepa fotografije, preti mu najstrašnije, ipak, ljude najviše šokira kada zadrugarka uništi neku relikviju koja… »

Vesti dana »