Povezane vesti

Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH o kupovini vile na Dedinju

Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH o kupovini vile na Dedinju

Al Jazeera 22.03.2022
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz freda srpskog naroda Milorad Dodik saslušan je u utorak u Tužiteljstvu Bosne i Hercegovine o kupovini vile u Beogradu. Dodik je saslušan u svojstvu osumnjičenika, a vilu u beogradskom naselju Dedinje kupio… »
"Njima sam pokazao srednji prst" Dodik na konferenciji objasnio današnji događaj ispred Tužilaštva BiH

"Njima sam pokazao srednji prst" Dodik na konferenciji objasnio današnji događaj ispred Tužilaštva BiH

Srbija danas 22.03.2022
Pokazao sam srednji prst novinarima "Avaza" i BN televizije. Član Predsedništva BiH Milorad Dodik nakon današnjeg davanja iskaza u Tužilaštvu BiH vezanog za aferu "Pavlović banka", održao je pres-konferenciju u Istočnom Sarajevu. Odmah na početku… »
Dodik šokirao burnom reakcijom nakon saslušanja: Iz automobila pokazao srednji prst novinarima (foto)

Dodik šokirao burnom reakcijom nakon saslušanja: Iz automobila pokazao srednji prst novinarima (foto)

Srbija danas 22.03.2022
Predsednik SNSD i srpski član Predsedništva BiH, Milorad Dodik, bio je na saslušanju u Tužilaštvu BiH, a danas u 13 časova obratiće se novinarima, u Istočnom Sarajevu. U pitanju je istraga u slučaju "Pavlović banka", odnosno kupovina Dodikove… »
"Ovime se skreće tema sa važnijih stvari" Dodik stigao u Tužilaštvo BiH - sledi saslušanje

"Ovime se skreće tema sa važnijih stvari" Dodik stigao u Tužilaštvo BiH - sledi saslušanje

Srbija danas 22.03.2022
Dodik će u Tužilaštvu BiH dati iskaz u vezi sa predmetom "Pavlović banka", odnosno o kupovini vile na Dedinju, preneli su sarajevski mediji. Srpski član Predsedništva BiH i lider SNSD Milorad Dodik odazvao se danas pozivu za saslušanje u… »

Vesti dana »