Povezane vesti

De Kolo propušta evrobasket: Francuz želi da se odmori za Mundobasket i Olimpijske igre

De Kolo propušta evrobasket: Francuz želi da se odmori za Mundobasket i Olimpijske igre

Večernje novosti 22.03.2022
FOTO: EPA Nando de Kolo (34), jedan od najboljih košarkaša "trikolora" u istoriji, rešio je da preskoči šampionat Starog kontinenta, ali nije rekao i definitivno "zbogom" reprezentaciji. - Morao sam ovo da uradim za porodicu i sebe kako bih bio… »
De Kolo propušta EP: Morao sam ovo da uradim

De Kolo propušta EP: Morao sam ovo da uradim

Vesti online 22.03.2022
Francuski košarkaš Nando de Kolo odlučio je da propusti predstojeće Evropsko prvenstvo (1-18. septembra). De Kolo ima 34 godine pa je odlučio da propusti reprezentativnu akciju ove godine kako bi spremno dočekao Olimpijske igre 2024. u Parizu, uz… »
I to će se desiti: Legendarni Francuz propušta Evrobasket

I to će se desiti: Legendarni Francuz propušta Evrobasket

N1 Info 22.03.2022
Bek Fenerbahčea Nando de Kolo propustiće Evrobasket, koji je na programu od 1. do 18. septembra ove godine. Kako prenosi Ekip, 196 cm visoki košarkaš rešio je da se odmori i da propusti ono što je trebalo da bude njegovo 13. veliko takmičenje sa… »
I to će se desiti: De Kolo propušta Evrobasket

I to će se desiti: De Kolo propušta Evrobasket

Sport klub 22.03.2022
Bek Fenerbahčea Nando de Kolo propustiće Evrobasket, koji je na programu od 1. do 18. septembra ove godine. Kako prenosi Ekip, 196 cm visoki košarkaš rešio je da se odmori i da propusti ono što je trebalo da bude njegovo 13. veliko takmičenje sa… »

Vesti dana »

Aleksandar Mitrović: Ostaje gorak utisak

Aleksandar Mitrović: Ostaje gorak utisak

Danas pre 7 satijoš 23 povezane
Poznato kada "Orlovi" sleću u Beograd

Poznato kada "Orlovi" sleću u Beograd

B92 pre 18 minutajoš 21 povezana
Tadić najavio povlačenje?

Tadić najavio povlačenje?

Vesti online pre 6 minutajoš 9 povezanih