Povezane vesti

Nada Topčagić: Konstrakta je luda VIDEO

Nada Topčagić: Konstrakta je luda VIDEO

Nova 22.03.2022
Pevačica je otkrila zašto toliko voli predstavnicu Srbije na ovogodišnjoj Evroviziji u Torinu, ali se dotakla i krize, štednje, porodica koje izdržava i mnogih drugih tema. Savez estradno-muzičkih umetnika Srbije u saradnji sa Samostalnim sindikatom… »
Olivera Kovačević: Svi mogu da provere da li je Pesma za Evroviziju nameštena

Olivera Kovačević: Svi mogu da provere da li je Pesma za Evroviziju nameštena

Nova 22.03.2022
Olivera Kovačević je otkrila sve nedoumice koje ste imali oko festivala "Pesma za Evroviziju '22". Urednica zabavnog programa RTS-a Olivera Kovačević pojavila se danas na dodeli SEMUS nagrada za najistaknutije estradno-muzičke umetnike u Srbiji. Zbog… »
Nada Topčagić: Velika je kriza, kupujem na akciji, ako može Madona, mogu i ja

Nada Topčagić: Velika je kriza, kupujem na akciji, ako može Madona, mogu i ja

Nova 22.03.2022
Pevačica se pita odakle njenim koleginicama novac za Dubai i Maldive, dok ona jedva sastavlja kraj s krajem. Nada Topčagić danas je primila nagradu istaknutog umetnika na dodeli nagrada SEMUS-a. Pevačica nije krila svoju sreću, ali se dotakla i… »
Ilda Šaulić otkrila da li je teže biti teniski trener ili pevačica VIDEO

Ilda Šaulić otkrila da li je teže biti teniski trener ili pevačica VIDEO

Nova 22.03.2022
Danas su se u Kombank dvorani tradicionalno dodeljivale nagrade SEMUS-a najistaknutijim estradno-muzičkim umetnicima u Srbiji. Ilda Šaulić, ćerka pokojne legende narodne muzike, Šabana Šaulića, došla je na događaj u pratnji svoje majke, Gordane i… »
Mnogi su obezbedili grobno mesto, pa su na onom svetu! Nada Topčagić se plaši smrti, odbila nagradu za životno delo!

Mnogi su obezbedili grobno mesto, pa su na onom svetu! Nada Topčagić se plaši smrti, odbila nagradu za životno delo!

Kurir 22.03.2022
Nada Topčagić danas je primila nagradu istaknutog umetnika na tradicionalnoj dodeli nagrada SEMUS-a. - Drago mi je što sam dobila nagradu za istaknutog umetnika, nakon sto godina. Trebalo je davno da dobijem. Ali nikad nije kasno. Da sam ja živa i… »
Sve oči uprte u nju: Olivera Kovačević dobila prestižnu nagradu (FOTO)

Sve oči uprte u nju: Olivera Kovačević dobila prestižnu nagradu (FOTO)

Nova 22.03.2022
Danas se održava tradicionalna dodela nagrada SEMUS-a najistaknutijim estradno-muzičkim umetnicima u Srbiji. Olivera Kovačević, urednica zabavnog programa RTS, dobila je jednu od najznačajnijih nagrada na današnjoj dodeli. Savez estradno-muzičkih… »
"Napokon sam dobio status koji zaslužujem": Estrada zasijala na dodeli nagrada SEMUS-a Lepa Brena se nije pojavila, a dolazak…

"Napokon sam dobio status koji zaslužujem": Estrada zasijala na dodeli nagrada SEMUS-a Lepa Brena se nije pojavila, a dolazak…

Blic 22.03.2022
U svečanoj sali Kombank dvorane, nakon pauze od dve godine, danas se održava tradicionalna dodela nagrada SEMUS-a najistaknutijim estradno-muzičkim umetnicima u Srbiji. Kako se očekuje, događaju će pristutovati više od 100 pevača, autora… »
Najveće priznanje umetnicima! Lepa Brena se nije pojavila iako je nagrađena, a odnos Peje i Hasana oduševio je mnoge (foto)

Najveće priznanje umetnicima! Lepa Brena se nije pojavila iako je nagrađena, a odnos Peje i Hasana oduševio je mnoge (foto)

Kurir 22.03.2022
Danas se održava tradicionalna dodela nagrada SEMUS-a, najistaknutijim estradno-muzičkim umetnicima u Srbiji. Svi željno iščekuju ko će dobiti nagradu i ko se najbolje istakao u minuloj godini. Nagrade se dele u kategorijama "Nacionalni umetnik"… »

Vesti dana »