Povezane vesti
SRS: Država da obezbedi uslove za dostojanstven život u svakoj opštini u Srbiji
Novi magazin 22.03.2022
Srpska radikalna stranka (SRS) ocenila je danas da država mora da obezbedi ravnomeran ekonomski razvoj i da u svakoj opštini u Srbiji stvori uslove za dostojanstven život. Kandidat SRS za poslanika Stefan Maksimović ocenio je da država mora da obezbedi… »
Stefan Maksimović (SRS): Zalagaćemo se za ravnomerni ekonomski razvoj Srbije (video)
Pravda 22.03.2022
Našoj zemlji je potreban ravnomerni ekonomski razvoj, kaže kandidat Srpske radikalne stranke za narodnog poslanika Stefan Maksimović. '’Država mora da stvori uslove za dostojanstven život u svakoj opštini u Srbiji, da obezbedi osnovnu komunalnu… »
SRS: Država da obezbedi uslove za dostojanstven život u svakoj opštini u Srbiji
Beta video 22.03.2022
BEOGRAD - Srpska radikalna stranka (SRS) ocenila je danas da država mora da obezbedi ravnomeran ekonomski razvoj i da u svakoj opštini u Srbiji stvori uslove za dostojanstven život. Kandidat SRS za poslanika Stefan Maksimović ocenio je da država mora da… »
Vesti dana »

UKRAJINSKA KRIZA: Tramp pred sastanak sa Zelenskim - Ukrajina mora da se odrekne Krima i odustane od članstva u NATO
RTV pre 2 minutajoš 14 povezanih

Ne krećite bez kišobrana, i danas moguće kiše u ovim mestima će verovatno padati (foto)
Alo pre 1 satjoš 8 povezanih

Rezigniranost i izdaja: Šta bi predaja Donbasa Rusiji značila za Ukrajinu
BBC News pre 17 minutajoš 5 povezanih

Zašto će "naš Fijat" sklapati Nepalci i Marokanci - za prekovremeni rad i sa bonusima plata 90.000 dinara
N1 Info pre 36 minutajoš 1 povezana