Povezane vesti

Otkrivamo šta se krije iza porodičnog zločina gde je sin ubio majku i oca

Otkrivamo šta se krije iza porodičnog zločina gde je sin ubio majku i oca

Nova 22.03.2022
Selo Kusadak zavijeno je u crno posle tragedije koja se dogodila u ponedeljak nešto posle 12 sati, kada je Miloš Ignjatović (33) ubio oca i majku, Andreja i Gordanu, hicima iz lovačke puške. Niko ne ume da objasni šta je tačno bio okidač za ovu… »
Bio im je mezimac, sve su mu dali, a on ih pobio! Milošev stric do detalja ispričao šta se dešavalo kobnog dana u Kusadku!

Bio im je mezimac, sve su mu dali, a on ih pobio! Milošev stric do detalja ispričao šta se dešavalo kobnog dana u Kusadku!

Kurir 22.03.2022
Rodoljub Ignjatović do detalja je ispričao šta se kobnog dana dešavalo u Kusadku kada je Miloš Ignjatović ubio oca i majku lovačkom puškom Tog jutra su došli da vuku neka drva. Miloš me je sat vremena pre toga pitao da li bi trebalo da mi… »
"Mislimo da mu je nešto: 'kliknulo' u glavi" Komšije o stravičnoj tragediji u kojoj je sin ubio roditelje: Miloš se pre 15…

"Mislimo da mu je nešto: 'kliknulo' u glavi" Komšije o stravičnoj tragediji u kojoj je sin ubio roditelje: Miloš se pre 15…

Blic 22.03.2022
Miloš I. (33) osumnjičen je da je juče popodne ubio svoje roditelje Andreju (72) i Gordanu (62) iz lovačke puške na vikendici u blizini Kusatka. Nakon zločina, Miloš je molio svog strica da mu oživi majku i oca, a potom je mirno sačekao policiju… »
Kukao je i kajao se! Ispovest strica mladića uhapšenog zbog ubistva majke i oca: Nisam ga nikad video takvog

Kukao je i kajao se! Ispovest strica mladića uhapšenog zbog ubistva majke i oca: Nisam ga nikad video takvog

Kurir 22.03.2022
Rodoljub I., stric Miloša I. (33), osumnjičenog da je juče popodne iz puške ubio oca i majku, Andriju (72) i Gordanu (62) u selu Kusadak, kaže da je njegov bratanac potpuno go dotrčao do njegove kuće i molio ga da oživi njegove roditelje! Da… »
„Došao je go i rekao mi da je ubio roditelje“: Rođaci o zločinu u Kusatku

„Došao je go i rekao mi da je ubio roditelje“: Rođaci o zločinu u Kusatku

Nova 22.03.2022
"Nisam ni znao šta se dogodilo dok mi Miloš nije prišao. Bio je skroz go i plakao je. Rekao mi je da je ubio oca i majku i molio me da im pomognem da ih oživi." Ovim rečima za portal „Nova.rs“ rođaci pričaju o dešavanjima koja su usledila… »

Vesti dana »