Povezane vesti

Teniski šok: Rafael Nadal teže povređen, Novak Đoković ima otvoren put ka Rolan Garosu!

Teniski šok: Rafael Nadal teže povređen, Novak Đoković ima otvoren put ka Rolan Garosu!

Večernje novosti 22.03.2022
Tanjug/AP Evo kako je britanski "Dejli ekspres" o tome danas obavestio svetsku javnost: " Rafael Nadal je bio na pregledu i dijagnostikovana mu je stres fraktura rebara (praktično, "uzdužno" naprsnuće jednog ili više rebara, prim. prev.), što dovodi… »
Oglasio se Nadal: Potonuo sam, nisam ovo očekivao

Oglasio se Nadal: Potonuo sam, nisam ovo očekivao

Nova 22.03.2022
Rafa tužan, mora na pauzu Španski teniser Rafael Nadal objavio je da će zbog povrede rebra morati da pauzira četiri do šest nedelje. To znači da će Rafa propustiti Masters u Monte Karlu, gde bi trebalo da nastupi i Novak Đoković. Španac se… »
Nadal mora na dugu pauzu

Nadal mora na dugu pauzu

Danas 22.03.2022
Zbog frakture rebara, španski teniser ne sme četiri do šest nedelja na teren. Rafael Nadal nanizao je 20 pobeda u 2022. godini i postao jedini osvajač 21. grend slemova u istoriji, a onda ga je Tejlor Fric zaustavio u finalu nedavnog Mastersa u… »
Košmar Nadala zbog povrede, propustiće važan deo sezone: "Potonuo sam..."

Košmar Nadala zbog povrede, propustiće važan deo sezone: "Potonuo sam..."

Sportske.net 22.03.2022
Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je da je povreda rebara nešto ozbiljnije prirode i da će odsustvovati sa terena više od mesec dana. On je izgubio u finalu Indijan Velsa od Tejlora Frica u dva seta i na istom meču osećao je nelagodnost i bol u… »
Šok! Otkriveno sve o povredi Nadala, ugrožen i rolan Garos!? Rafa saznao loše vesti - evo koliko će pauzirati

Šok! Otkriveno sve o povredi Nadala, ugrožen i rolan Garos!? Rafa saznao loše vesti - evo koliko će pauzirati

Mondo 22.03.2022
Rafael Nadal je saznao sve o povredi i o pauzi. Ono što ga najviše brine je grend slem u Parizu... Rafael Nadal je saznao sve o povredi i o pauzi. Ono što ga najviše brine je grend slem u Parizu... Posle savršenog starta sezone i 20 pobeda u nizu… »
Nadal saopštio loše vesti: Van terena do šest nedelja

Nadal saopštio loše vesti: Van terena do šest nedelja

Sport klub 22.03.2022
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je da mu je napuklo rebro, zbog čega će morati da pauzira od četiri do šest sedmica. Nadal je u finalu Indijan Velsa doživeo prvi poraz ove sezone. Dva puta je tokom duela sa Tejlorom Fricom tražio medicinski… »
Nadal saopštio loše vesti: Van terena do šest nedelja

Nadal saopštio loše vesti: Van terena do šest nedelja

N1 Info 22.03.2022
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je da mu je napuklo rebro, zbog čega će morati da pauzira od četiri do šest sedmica. Nadal je u finalu Indijan Velsa doživeo prvi poraz ove sezone. Dva puta je tokom duela sa Tejlorom Fricom tražio medicinski… »

Vesti dana »