Povezane vesti

Preminuo Nebojša Nedeljković, gitarista benda Ane Štajdohar

Preminuo Nebojša Nedeljković, gitarista benda Ane Štajdohar

N1 Info 22.03.2022
Nebojša Nedeljković, gitarista benda Ane Štajdohar, preminuo je u 45. godini. Kako prenosi Nova.rs, Štajdohar je tu vest podelila na Instagramu. „E moj Ćelice… Počivaj u miru. Vidimo se jednog dana sigurno“, napisala je ona na Instagramu. A… »
Ivan Ivanović se oprostio od Ćele iz benda Ane Štajdohar

Ivan Ivanović se oprostio od Ćele iz benda Ane Štajdohar

Nova 22.03.2022
Voditelj Ivan Ivanović orpostio se od svog prijatelja i člana benda Ane Štajdohar - Nebojše Nedeljkovića. „Zbogom burazeru moj dobri“, napisao je Ivanović na Instagramu. A post shared by Ivan Ivanović (@veceivan) Štajdohar je prva podelila… »
Preminuo Nebojša Nedeljković Ćela, gitarista benda Ane Štajdohar

Preminuo Nebojša Nedeljković Ćela, gitarista benda Ane Štajdohar

Danas 22.03.2022
Nebojša Nedeljković Ćela, gitarista benda Ane Štajdohar, preminuo je danas, objavila je pevačica na svom Instagram profilu. Ona se emotivno oprostila od svog kolege. „E moj Ćelice… Počivaj u miru. Vidimo se jednog dana sigurno“, napisala je… »
Umro ćela iz benda ane Štajdohar: Pevačica se oprostila potresnim rečima: "Vidimo se jednog dana sigurno"

Umro ćela iz benda ane Štajdohar: Pevačica se oprostila potresnim rečima: "Vidimo se jednog dana sigurno"

Blic 22.03.2022
Pevačica Ana Štajdohar oprostila od svog kolege iz benda, gitariste Nebojše Nedeljkovića, koji je preminuo. Ana je, naime, objavila fotografiju na Instagramu sa njim i podelila tužne vesti. - E moj Ćelice… Počivaj u miru. Vidimo se jednog dana… »
"Žao mi je što prema sebi nisi bio bolji": Potreseni prijatelji se opraštaju od Ćele gitariste: "Volela bih da nije istina"

"Žao mi je što prema sebi nisi bio bolji": Potreseni prijatelji se opraštaju od Ćele gitariste: "Volela bih da nije istina"

Blic 22.03.2022
Gitarista Nebojša Nedeljković poznatiji kao Ćela preminuo je, a neutešne kolege se opraštaju od njega na društvenim mrežama. Naime, Ćela je svirao u bendu pevačice Ane Štajdohar, a ona se prva oprostila od njega bolnim rećima. - E moj… »
Obožavao je šale, pa i na svoj račun: Ovako je Ana Štajdohar govorila o Ćeli: "zezali smo ga za starije žene"

Obožavao je šale, pa i na svoj račun: Ovako je Ana Štajdohar govorila o Ćeli: "zezali smo ga za starije žene"

Blic 22.03.2022
Pevačica Ana Štajdohar oprostila od svog kolege iz benda, gitariste Nebojše Nedeljkovića Ćele, koji je preminuo. Ona je na svom Instagram profilu objavio njegovu fotografiju uz potresnu poruku. Inače, Ana je svojevremeno u jednom intervjuu govorila… »
Preminuo Ćela iz benda Ane Štajdohar

Preminuo Ćela iz benda Ane Štajdohar

Nova 22.03.2022
Pevačica Ana Štajdohar oprostila od svog kolege iz benda, gitariste Nebojše Nedeljkovića, koji je preminuo. Štajdohar je tužne vesti podelila na Instagramu. „E moj Ćelice… Počivaj u miru. Vidimo se jednog dana sigurno“, napisala je ona na… »

Vesti dana »