Povezane vesti

Obradović: Iz dubine duše sam protiv rata

Obradović: Iz dubine duše sam protiv rata

Vesti online 22.03.2022
Košarkaši Partizana u 16. kolu grupe A Evrokupa pobedili su Šljonsk u Vroclavu rezultatom 93:71 i gotovo sigurno obezbedili najmanje drugo mesto pred plej-of. Crno-beli posle brisanja učinka Lokomotive iz Krasnodara imaju skor 11-4, a zahvaljujući… »
Kako Željko tempira Partizanovu formu? ''Grobari'' oduševljeni, ko je postao ''igračina''? (TVITOVI)

Kako Željko tempira Partizanovu formu? ''Grobari'' oduševljeni, ko je postao ''igračina''? (TVITOVI)

Sportske.net 22.03.2022
Nedavni poraz od Lijetkabelisa nedavno je donekle pobudio sumnje u mogućnosti ekipe Partizana, ali crno-beli su ponovo ušli u novu seriju pobeda koja je večeras nastavljena u Poljskoj, ubedljivim trijumfom nad Slaskom od 93:71. Crno-beli su večeras… »
Obradovića naljutilo pitanje - ja sam odlučio da on ne putuje! Željko pričao o 1. mestu i jednom igraču: Uvek sam iskren

Obradovića naljutilo pitanje - ja sam odlučio da on ne putuje! Željko pričao o 1. mestu i jednom igraču: Uvek sam iskren

Mondo 22.03.2022
Posle pobede protiv Slaska je Željko Obradović dobio i jedno pitanje koje mu se nije dopalo. Posle pobede protiv Slaska je Željko Obradović dobio i jedno pitanje koje mu se nije dopalo. Partizan nastavlja sa dobrim rezultatima. U Poljskoj je ostvarena… »
“Iz dubine duše sam protiv rata, žao mi je ruskih klubova”

“Iz dubine duše sam protiv rata, žao mi je ruskih klubova”

Sport klub 22.03.2022
Košarkaši Partizana u 16. kolu grupe A Evrokupa pobedili su Šlonsk u Vroclavu rezultatom 93:71 i gotovo sigurno obezbedili najmanje drugo mesto pred plej-of. Crno-beli posle brisanja učinka Lokomotive iz Krasnodara imaju skor 11-4, a zahvaljujući… »
“Iz dubine duše sam protiv rata, žao mi je ruskih klubova”

“Iz dubine duše sam protiv rata, žao mi je ruskih klubova”

N1 Info 22.03.2022
Košarkaši Partizana u 16. kolu grupe A Evrokupa pobedili su Šlonsk u Vroclavu rezultatom 93:71 i gotovo sigurno obezbedili najmanje drugo mesto pred plej-of. Crno-beli posle brisanja učinka Lokomotive iz Krasnodara imaju skor 11-4, a zahvaljujući… »
Zašto Kuruc ne igra još od derbija? Željko ima odgovor!

Zašto Kuruc ne igra još od derbija? Željko ima odgovor!

Sportske.net 22.03.2022
Letonski košarkaš Rodions Kuruc je letos došao u Partizan kao jedno od najvećih pojačanja, s obzirom da je iako mlad igrač, imao i iskustvo u NBA ligi. Međutim, u dosadašnjem toku sezone nije impresionirao, a u poslednjih pet mečeva nije ni… »
Željko podigao glas: Užasne stvari se dešavaju! Obradović podsetio sve ko igra u ruskim timovima

Željko podigao glas: Užasne stvari se dešavaju! Obradović podsetio sve ko igra u ruskim timovima

Mondo 22.03.2022
Posle pobede u Poljskoj je Željko Obradović pričao i o ratu u Ukrajini. Posle pobede u Poljskoj je Željko Obradović pričao i o ratu u Ukrajini. Partizan je u Poljskoj ostvario važnu pobedu. Savladao je Slask (93:71) i nastavio borbu za prvo mestu u… »
Sigurna pobeda Partizana protiv Slaska u Vroclavu

Sigurna pobeda Partizana protiv Slaska u Vroclavu

Beta 22.03.2022
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Vroclavu ekipu Slaska sa 93:71 (29:14, 21:17, 14:22, 29:18), u utakmici 16. kola Grupe A Evrokupa. Crno-beli sada imaju 11 pobeda i pet pobeda i gotovo sigurno su obezbedili drugo mesto na tabeli Grupe A, dok… »
Ruski klubovi zvanično izbačeni iz Evrolige i Evrokupa

Ruski klubovi zvanično izbačeni iz Evrolige i Evrokupa

Dnevnik 22.03.2022
BARSELONA: Ruski košarkaški klubovi zvanično su izbačeni iz Evrolige i Evrokupa za ovu sezonu i rezultati protiv njih se brišu, saopšteno je iz elitnog takmičenja. Prethodno su zbog situacije u Ukrajini suspendovani bili evroligaši CSKA Moskva… »
Evrokup: Košarkaši Partizana savladali Šlonsk, Poljaci bez šanse

Evrokup: Košarkaši Partizana savladali Šlonsk, Poljaci bez šanse

Dnevnik 22.03.2022
VROCLAV: Košarkaši Partizana vezali su četvrtu uzastopnu pobedu, pošto su u 16. kolu Evrokupa bili bolji od Šlonska. Crno-beli su u ranoj fazi meča stekli veliku prednost, koju su rutinski sačuvali do kraja i ostvarili 11. pobedu u takmičenju… »
Partizan lako sa Slaskom, sve je bliže poziciji dva

Partizan lako sa Slaskom, sve je bliže poziciji dva

Sportski žurnal 22.03.2022
Partizanu je ostao još samo jedan meč do kraja grupne faze, 6. aprila Parni valjak gostuje Trentu. Slask – Partizan 71:93 (14:29, 17:21, 22:14, 18:29) Vroclav - Dvorana: Sentenial. Gledalaca: 6.293. Sudije: Emin Mogulkoč, Mišel Rosi, Vasiliki… »
Partizan ubedljiv u Poljskoj, drugo mesto kaparisano

Partizan ubedljiv u Poljskoj, drugo mesto kaparisano

N1 Info 22.03.2022
Košarkaši Partizana u 16. kolu grupe A Evrokupa pobedili su Šlonsk u Vroclavu rezultatom 93:71 i gotovo sigurno obezbedili najmanje drugo mesto pred plej-of. Crno-beli posle brisanja učinka Lokomotive iz Krasnodara imaju skor 11-4, a zahvaljujući… »
Panter: Odradili smo odličan posao, idemo dalje

Panter: Odradili smo odličan posao, idemo dalje

Sport klub 22.03.2022
Košarkaši Partizana u 16. kolu grupe A Evrokupa pobedili su Šlonsk u Vroclavu rezultatom 93:71 i gotovo sigurno obezbedili najmanje drugo mesto pred plej-of. Košarkaši Partizana u 16. kolu grupe A Evrokupa pobedili su Šlonsk u Vroclavu rezultatom… »
Evroliga potvrdila suspenziju ruskih klubova

Evroliga potvrdila suspenziju ruskih klubova

Novi magazin 22.03.2022
Ruski klubovi koji se takmiče u košarkaškoj Evroligi i Evrokupu odstranjeni su iz ovih takmičenja za sezonu 2021/22, a njihovi dosadašnji rezultati su poništeni, saopštila je danas Evroliga. U Evroligi su za ovu godinu svoje učešće završili… »
Rusi isključeni iz Evrolige - Zvezda na korak od top 8

Rusi isključeni iz Evrolige - Zvezda na korak od top 8

Sportski žurnal 22.03.2022
U Evrokupu Partizan je trenutno drugi u A grupi posle odstranjivanja Lokomotive. Evroliga je zvanično suspendovala klubove iz Rusije! Zenit, CSKA, UNIKS su isključeni iz Evrolige, a Lokomotiva iz Evrokupa za tekuću sezonu. Rezultati pomenutih klubova… »
Šta eliminacija lokomotive znači za Partizan? Crno-beli mogu do prvog mesta u grupi i prednosti doaćeg terena - evo kako

Šta eliminacija lokomotive znači za Partizan? Crno-beli mogu do prvog mesta u grupi i prednosti doaćeg terena - evo kako

Večernje novosti 22.03.2022
foto: ABA liga Šta to znači za srpske klubove, Crvenu zvezdu i Partizan? Crveno-beli su trenutno "prvi ispod crte" u elitnom takmičenju, iako imaju isti odnos pobeda i poraza kao osmoplasirani Monako, i čeka ih grčevita borba za plasman u Top-ejt. S… »
Zvanično - Evroliga donela odluku sezone!

Zvanično - Evroliga donela odluku sezone!

Sportske.net 22.03.2022
Troje ruskih košarkaških klubova od danas je i zvanično isključeno iz Evrolige za tekuću sezonu pošto je izvršni odbor akcionara većinom glasova aminovao predlog koji je dan ranije izneo predsednik Đordi Bartomeu. To znači da u nastavku sezone u… »
Saga je konačno gotova: Dileme više nema, ruski klubovi definitivno izbačeni iz Evrolige i Evrokupa!

Saga je konačno gotova: Dileme više nema, ruski klubovi definitivno izbačeni iz Evrolige i Evrokupa!

Hot sport 22.03.2022
Pravi ‘zemljotres’ u evropskoj košarci. Na veliku žalost, ruska invazija na Ukrajinu je ostavila velike posledice na sport. Dileme više nema, ruski klubovi su izbačeni iz Evrolige i Evrokupa za tekuću sezonu, a da stvar bude još gora, neće im… »
Borba za život i smrt - Ko može do plej-ofa Super lige, koga Lalatović spasava?

Borba za život i smrt - Ko može do plej-ofa Super lige, koga Lalatović spasava?

Sportske.net 22.03.2022
Utakmicom u Surdulici između Radnika i Partizana kompletirano je 28. kolo domaće Super lige. Ostale su još dve runde do kraja regularnog dela šampionata i biće zanimljivo na svim krajevima tabele budući da svako ima za šta da se bori počevši od… »
Evroliga završava sezonu bez Rusa

Evroliga završava sezonu bez Rusa

Danas 21.03.2022
Bili su suspendovani zbog rata u Ukrajini, a od ponedeljka je odluka dobila formu eliminaicje ruskih klubova iz takmičenja pod okriljem Evrolige do kraj sezone. CSKA, Zenit i UNIKS, tačnije njihovi rezultati ostvareni do suspenzije biće izbrisani, baš… »

Vesti dana »