Povezane vesti

Tragedija na Paliluli šokirala komšije: „Bila je divna žena, pominjala je sina“

Tragedija na Paliluli šokirala komšije: „Bila je divna žena, pominjala je sina“

Nova 22.03.2022
U ulici Mije Kovačevića 11a na Paliluli danas se dogodila stravična tragedija u kojoj je sin D. P. (55) nožem usmrtio svoju majku. Policija je pronašla oružje kojim je počinjeno ubistvo, a osumnjičeni se sam predao policiji. Komšije ističu da se… »
Horor NA PALILULI! Pronađeno TELO ŽENE: Odmah se javio ubica, priznao je sve što je uradio! (foto)

Horor NA PALILULI! Pronađeno TELO ŽENE: Odmah se javio ubica, priznao je sve što je uradio! (foto)

Mondo 22.03.2022
Na opštini Palilula, u Ulici Mije Kovačevića, u utorak pronađeno je telo žene. Na opštini Palilula, u Ulici Mije Kovačevića, u utorak pronađeno je telo žene. Policija je na mestu tragedije i obavlja uviđaj. "Prema prvim informacijama postoji… »
Prve slike s mesta jezive tragedije na paliluli: Sin nožem ubio majku, u stanu tokom krvoprolića bio i otac (foto)

Prve slike s mesta jezive tragedije na paliluli: Sin nožem ubio majku, u stanu tokom krvoprolića bio i otac (foto)

Kurir 22.03.2022
Davor P. (55) ubio je danas svoju majku Katarinu (78) u stanu u zgradi u Ulici Mije Kovačević 11, na opštini Palilula u Beogradu. Kako Kurir nezvanično saznaje, Davor je otišao u policiju krvavih ruku i rekao: "Ubio sam majku". U stanu je u trenutku… »
Užas na paliluli Pronađeno telo žene (78), sin (55) sav krvav otišao u policiju i rekao: Ubio sam majku

Užas na paliluli Pronađeno telo žene (78), sin (55) sav krvav otišao u policiju i rekao: Ubio sam majku

Kurir 22.03.2022
Na opštini Palilula u Beogradu danas popodne pronađeno je telo žene. Kako nezvanično saznajemo, policija je na mestu tragedije i obavlja uviđaj. - Prema prvim informacijama postoji mogućnost da je u pitanju nasilna smrt - kaže izvor. Kako se… »
Ušao je u stanicu i hladnokrvno rekao "ubio sam majku": Detalji jezivog zločina na Paliluli, otac bio u drugoj sobi i ništa…

Ušao je u stanicu i hladnokrvno rekao "ubio sam majku": Detalji jezivog zločina na Paliluli, otac bio u drugoj sobi i ništa…

Blic 22.03.2022
Davor P. došao je kod roditelja u stan u soliteru na Bogosloviji, a onda je usmrtio majku Katarinu P. dok je njegov otac bio u drigoj sobi. Kako saznajemo, Davor nije živeo sa svojim rodiljima i određeno vreme nije odlazio kod njih. Izvor Informera… »
Užas u Beogradu: Nađeno telo žene, policija na licu mesta

Užas u Beogradu: Nađeno telo žene, policija na licu mesta

Blic 22.03.2022
Na opštini Palilula u Beogradu danas popodne pronađeno je telo žene. Kako nezvanično saznajemo, policija je na mestu tragedije i obavlja uviđaj. - Prema prvim informacijama postoji mogućnost da je u pitanju nasilna smrt - kaže izvor.… »
Jeziv prizor na Paliluli: Pronađeno telo žene

Jeziv prizor na Paliluli: Pronađeno telo žene

Nova 22.03.2022
U opštini Palilula u Beogradu danas popodne pronađeno je telo starije žene, saznaje Nova.rs. Policija je na licu mesta, a uviđaj je završen. Kako navode beogradski mediji, postoji mogućnost da je u pitanju nasilna smrt. Uskoro opširnije… BONUS… »
Jeziva tragedija na Paliluli: Sin ubio majku, pa se predao policiji

Jeziva tragedija na Paliluli: Sin ubio majku, pa se predao policiji

Blic 22.03.2022
Porodična tragedija dogodila se danas na Paliluli. U porodičnom stanu, D. P. (55) ubio je majku (78). Ubistvo se dogodilo u ulici Mije Kovačević. Osumnjičeni se predao policiji. Pronađen je i krvav nož. U toku je uviđaj, navodi Pink. Na licu mesta… »
Detalji tragedije na Paliluli: Sin ubio majku, pa se predao policiji

Detalji tragedije na Paliluli: Sin ubio majku, pa se predao policiji

Nova 22.03.2022
Na opštini Palilula, u Ulici Mije Kovačevića pronađeno je telo žene. Kako saznajemo, u pitanju je zločin, sin je osumnjičen za smrt majke. Muškarac Davor P. (55) se predao policiji, prenosi Telegraf. Ubijena žena, Katarina imala je 88 godina… »

Vesti dana »