Povezane vesti

Pljušte žestoke kazne u "Zadruzi": Evo kome su oduzeti nedeljni honorari, a kome mesečni - fizički obračun šokirao sve

Pljušte žestoke kazne u "Zadruzi": Evo kome su oduzeti nedeljni honorari, a kome mesečni - fizički obračun šokirao sve

Blic 22.03.2022
Za porodičnim sastankom danas je došlo do haosa između Martine Petrović i Stefana Mihića, usled čega je ona krenula da ga polije vodom, pa je došlo do fizičkog obračuna. Nakon toga, Mihić se obrušio na Marka Osmakčića, a u svađu se umešao i… »
Haos ne prestaje! Mihić našao sledeću žrtvu, besan nasrnuo na repera, Ša mu nije ostao dužan! (video)

Haos ne prestaje! Mihić našao sledeću žrtvu, besan nasrnuo na repera, Ša mu nije ostao dužan! (video)

Alo 22.03.2022
Nije mu dosta problema. Na porodičnom sastanku izbio je opšti haos. Nakon svađe sa Martinom Petrović, Stefan Mihić se obrušio i na Marka Osmakčića, pa je potom udario Nenada Aleksića Ša. - Takve pi**e od drugara koji su uz mene, sa kojima delim… »
Opšti haos u zadruzi! Mihić nasrnuo na Ša i Osmakčića, pa udario i na Martinu! Jedva su ga obuzdali (video)

Opšti haos u zadruzi! Mihić nasrnuo na Ša i Osmakčića, pa udario i na Martinu! Jedva su ga obuzdali (video)

Kurir 22.03.2022
Stefan Mihić napravio je haos u Beloj kući i sukobio se sa Markom Osmakčićem i Martinom Petrović, a potom je udario i na Nenada Aleksića Ša. - Ti mene ismejavaš - rekao je Mihić. - Ko bre? Ja tebe guram ka njoj - rekao je Osmakčić. - Ono što… »

Vesti dana »