Povezane vesti

Zgrada na Paliluli kao iz trilera: Ubistvo, narkomani i upravnik u bekstvu

Zgrada na Paliluli kao iz trilera: Ubistvo, narkomani i upravnik u bekstvu

Nova 23.03.2022
Zgrada na Palilulu, u Ulici Mije Kovačevića 11a, u kojoj se dogodio stravični zločin kada je u ponedeljak uveče Davor Prica ubio majku Katarinu, i sama je priča za sebe. Kako su nam ispričali stanari, zgrada je podignuta pre šest decenija i bila… »
Majku zaklao pred bolesnim ocem: Komšije o jezivom zločinu na Paliluli, sin krvav izašao iz stana, prošetao do policijske…

Majku zaklao pred bolesnim ocem: Komšije o jezivom zločinu na Paliluli, sin krvav izašao iz stana, prošetao do policijske…

Blic 23.03.2022
Davor P. (55) ubio je, kako se sumnja, svoju majku Katarinu P. (78) preksinoć u stanu u Ulici Mije Kovačevića na Paliluli u Beogradu, tako što ju je izbo kuhinjskim nožem u porodičnom stanu. Davor je posle zločina sav krvav izašao iz stana u kom… »
Zla kob porodice s Palilule: Usmrtio majku, sestru izgubio, devojka mu se ubila

Zla kob porodice s Palilule: Usmrtio majku, sestru izgubio, devojka mu se ubila

Nova 23.03.2022
Stanari zgrade u Ulici Mije Kovačevića 11a u Beogradu još su u šoku zbog zločina koji se sinoć dogodio. Davor Prica nožem je ubio svoju majku Katarinu Kaju i on je sinoć uhapšen, a kako saznaje Nova.rs sa terena, pomenutu porodicu godinama unazad… »
Video je samoubistvo voljene osobe: Život Davora koji je nasmrt izbo majku Kaju obeležile dve strašne tragedije

Video je samoubistvo voljene osobe: Život Davora koji je nasmrt izbo majku Kaju obeležile dve strašne tragedije

Kurir 23.03.2022
Davor P, koji je u utorak nožem nasmrt izbo svoju majku Katarinu P. u porodičnom stanu u Ulici Mije Kovačevića u Beogradu, ostao je bez sestre pre mnogo godina, a njegova devojka ubila se pred njegovim očima. Katarina, koju su odmilošte zvali Kaja… »
"Rekao je da će se vratiti i završiti započeto": Ispovest prijateljice baka Kaje koju je ubio sin na Paliluli: Otkrila šta…

"Rekao je da će se vratiti i završiti započeto": Ispovest prijateljice baka Kaje koju je ubio sin na Paliluli: Otkrila šta…

Blic 22.03.2022
Prethodno veče Davor je majku Katarinu bacio na pod, zbog čega je dolazila policija. Čule smo se sinoć nekoliko puta. Zvala sam je jutros u 7.20, potom u 10.00 sati, a kad sam je pozvala oko podneva nije se javljala. Njena komšinica me je potom… »

Vesti dana »