Povezane vesti

7 Ljudi nastradalo u porodičnim tragedijama za 2 dana: Stravičan početak proleća u Srbiji!

7 Ljudi nastradalo u porodičnim tragedijama za 2 dana: Stravičan početak proleća u Srbiji!

Kurir 23.03.2022
Serija zločina obeležila je početak proleća u Srbiju, a u nekoliko tragedija nastradalo je čak sedmoro ljudi iz različitih delova naše zemlje Naime, krvavi niz je počeo je u ponedeljak kada je u Kusatku kod Smederevske Palanke, Miloš I. (33) iz… »
Vratio se iz Holandije i ubio roditelje: Rodbina u šoku nakon zločina u Kusatku

Vratio se iz Holandije i ubio roditelje: Rodbina u šoku nakon zločina u Kusatku

Nova 23.03.2022
Gordana i Andreja Ignjatović, stariji bračni par iz Kusatka kod Mladenovca, za čije ubistvo se sumnjiči njihov sin Milan Ignjatović (33) bili su poznati u svom selu jer je Andreja bio harmonikaš koji je svirao po slavljima, a jedno vreme je bio… »
Ovo je ubijeni Andreja iz kusatka, presudio mu sin: Bio je nastavnik muzičkog, ženio se 2 puta i držao kafanu za daće!

Ovo je ubijeni Andreja iz kusatka, presudio mu sin: Bio je nastavnik muzičkog, ženio se 2 puta i držao kafanu za daće!

Kurir 23.03.2022
Andreja I. (72) i Gordana I. (62) bračni par koje je ubio njihov sin Miloš (33) u Kusatku kod Smederevske Palanke, važe za vrednu i radnu porodicu, a niko od komšija nema ni jednu ružnu reč da kaže za ovaj par. Naime, Miloš je juče, iz za sada… »
Bio drogiran kad je ubio majku i oca i dobio sumanute ideje? Evo šta je pokazala istraga porodičnog zločina u Kusatku!

Bio drogiran kad je ubio majku i oca i dobio sumanute ideje? Evo šta je pokazala istraga porodičnog zločina u Kusatku!

Kurir 23.03.2022
Ja sam Isus Hrist, ja sam Bog lično!, na opšti šok policajaca i svedoka ponavljao je Miloš I. (33), osumnjičen da je ubio oca Andreju (72) i majku Gordanu (62) u selu Kusadak kod Smederevske Palanke, otkriva izvor Kurira. Podsetimo, jezivi zločin… »

Vesti dana »