Povezane vesti

Bivši trener Partizana optužen za seksualno zlostavljanje

Bivši trener Partizana optužen za seksualno zlostavljanje

Sport klub 23.03.2022
Bivši trener Partizana, ali i još mnogih velikih klubova i reprezentacija, Izraelac Avram Grant (66), suočava se sa novim optužbama za seksualno zlostavljanje, nedeljama nakon što ga je nekoliko žena optužilo da ih je prisiljavao na seksualne… »
"Samo sam čekala kraj!" Strašne optužbe žena na račun bivšeg trenera Partizana, obećavao im pomoć, pa terao na polni…

"Samo sam čekala kraj!" Strašne optužbe žena na račun bivšeg trenera Partizana, obećavao im pomoć, pa terao na polni…

Večernje novosti 23.03.2022
Ilustracija Tim svedočenjem jedne napastvovane žene hrvatski portal "24 sata" prenosi pisanja izraleskih medija o optužbama na račun bivšeg trenera Partizana, Čelsija i drugih klubova, Avrama Granta. I, taj tekst ide ovako: Izraleski trener, koji je… »
Terao me na prostituciju dok sam išla u srednju školu: Horor ispovesti žrtava bivšeg trenera Partizana i Čelsija

Terao me na prostituciju dok sam išla u srednju školu: Horor ispovesti žrtava bivšeg trenera Partizana i Čelsija

Mondo 23.03.2022
Žestoke optužbe na račun trenera Avrama Granta. Žestoke optužbe na račun trenera Avrama Granta. Poznati fudbalski trener Avram Grant, koji je između ostalog vodio Čelsi i Partizan, optužen je za seksualno uznemiravanje pre mesec i po dana, a… »
Monstruozne optužbe za bivšeg trenera Partizana: Tri različite žene do detalja opisale kako ih je Izraelac seksualno…

Monstruozne optužbe za bivšeg trenera Partizana: Tri različite žene do detalja opisale kako ih je Izraelac seksualno…

Hot sport 23.03.2022
Jezivi detalji! Nekadašnji trener Čelsija i Partizana, Avram Grant, optužen je od strane više pripadnika ženskog pola kako ih je seksualno uznemiravao. FIFA je povodom ovih optužbi povela istragu, a lokalni televizijski kanal „Chanal 12“ je… »

Vesti dana »