Povezane vesti

VIDEO Užas u Nišu: Telo pluta Nišavom, policija na terenu

VIDEO Užas u Nišu: Telo pluta Nišavom, policija na terenu

Nova 23.03.2022
Telo nepoznate osobe pronađeno je nešto posle 10 sati u koritu reke Nišave, saznaje Nova.rs. Trenutno je na terenu ekipa policije i Hitne pomoći a telo još uvek nije izvučeno iz vode. Zasad nije poznat identitet osobe. Uskoro opširnije... BONUS… »
Izvučeno telo žene iz Nišave, sumnja se da je reč o samoubistvu FOTO

Izvučeno telo žene iz Nišave, sumnja se da je reč o samoubistvu FOTO

Nova 23.03.2022
Telo nepoznate osobe izvučeno je nešto posle 11 sati iz korita reke Nišave, a kako saznajemo, reč je o starijoj ženi. Prema rečima očevidaca, samo se videlo telo kako pluta, te su odmah alarmirali policiju i Hitnu pomoć. „Išao sam na posao kada… »
Jeziv prizor primetio prolaznik: "Pozvao sam komšiju, kada smo prišli videli smo telo i odmah pozvali policiju" (video)

Jeziv prizor primetio prolaznik: "Pozvao sam komšiju, kada smo prišli videli smo telo i odmah pozvali policiju" (video)

Blic 23.03.2022
Telo nepoznate žene izvučeno je danas iz Nišave. Telo je u vodi primetio Šerif Šahović i odmah je pozvao policiju. Kako kaže za "Blic" on je s Železničkog mosta video jaknu u vodi, ali nije bio siguran da je u pitanju osoba. - Pozvao sam… »
U Nišavi pronađeno telo nepoznate osobe

U Nišavi pronađeno telo nepoznate osobe

Dnevnik 23.03.2022
BEOGRAD: U Nišavi je danas pronađeno telo zasad neidentifikovane osobe, javljaju beogradski mediji. "Blic" navodi da su na mestu događaja vatrogasci koji izvlače telo iz vode. Prema nezvaničnim informacijama lista, u pitanju je telo nepoznate žene… »
Pronađen leš u Nišavi: Policija i vatrogasci na listu mesta video

Pronađen leš u Nišavi: Policija i vatrogasci na listu mesta video

Kurir 23.03.2022
Danas je u Nišavi pronađen leš starije žene, saznaje Kurir. Kako saznajemo, na licu mesta je policija. 00:11 Pronađen leš u Nišavi Na licu mesta su vatrogasci i izvlače telo iz vode. Šerif Šahović je prijavio policiji telo u Nišavi. - Mislio… »
Užas u Nišu: Vatrogasci vade telo iz Nišave (foto)

Užas u Nišu: Vatrogasci vade telo iz Nišave (foto)

Blic 23.03.2022
Telo nepoznate osobe pronađeno je danas u Nišavi, saznaje "Blic". Kako saznajemo, vatrogasci su na licu mesta i izvlače telo iz vode. Vatrogasci su vezani lancima sišli u reku kako bi izvukli telo na obalu. Prema nezvaničnim informacijama u pitanju… »
Detalji užasa u Nišu: Prolaznik mislio da je jakna, a onda je ugledao ruku video

Detalji užasa u Nišu: Prolaznik mislio da je jakna, a onda je ugledao ruku video

Kurir 23.03.2022
Telo starije, zasad nepoznate osobe, nađeno je jutros u Nišavi. Kako saznajemo, telo žene izvukli su vatrogasci, a slučajni prolaznik Šerif Šahović je uočio u vodi. 00:18 Izvučen leš iz Nišave - Krenuo sam na posao, i dok sam prelazio most… »

Vesti dana »