Povezane vesti

Uzeta je velika zarada bez moje dozvole što se smatra krivičnim delom! Oglasio se autor pesme koji tuži Andreanu Čekić!

Uzeta je velika zarada bez moje dozvole što se smatra krivičnim delom! Oglasio se autor pesme koji tuži Andreanu Čekić!

Kurir 23.03.2022
Pevačica Andreana Čekić našla se u centru skandala zbog dueta sa Emirom Đulovićem i pesme "Cipele". Autor pesme Saša Lazić tužio je pevačicu i potražuje 50.000 evra koliko smatra da mu pripada od pregleda na Jutjubu, a pre skidanja bilo ih je… »
Nije smeo da udari na grand, pa je mene tužio! Andreana Čekić o hitu koji je skinut s Jutjuba - Kolega me izbegava!

Nije smeo da udari na grand, pa je mene tužio! Andreana Čekić o hitu koji je skinut s Jutjuba - Kolega me izbegava!

Mondo 23.03.2022
Pesma "Cipele" koju je Andreana Čekić otpevala sa Emirom Đulovićem postala je veliki hit koja se jedno vreme mogla čuti na svakom ćošku, a onda je nestala s Jutjuba. Pesma "Cipele" koju je Andreana Čekić otpevala sa Emirom Đulovićem postala je… »
Andreana Čekić prvi put o tužbi autora cipela: Na sudu ćemo videti ko je uzeo novac, žao mi je što je postao takav…

Andreana Čekić prvi put o tužbi autora cipela: Na sudu ćemo videti ko je uzeo novac, žao mi je što je postao takav…

Kurir 23.03.2022
Pevačica Andreana Čekić iznela je svoje viđenje toga što ju je tužio autor pesme "Cipele" koju je umesto nje otpevala Aleksandra Bursać. Andreana kaže da nije mogla da plati autoru s obzirom na to da pesma nije bila na njenom kanalu. "Moram reći… »

Vesti dana »