Povezane vesti

Vučić: Najvažnije je čuti ljude i njihove probleme (VIDEO)

Vučić: Najvažnije je čuti ljude i njihove probleme (VIDEO)

Vesti online 23.03.2022
Predsednički kandidat SNS Aleksandar Vučić poručio je, u video-spotu snimljenom u telefonskom centru gde je razgovarao sa građanima, da je najvažnije čuti ljude i njihove probleme, a da su izbori važni jer ljudi mogu da procene ko su oni koji… »
Zajedno možemo sve! Siniša Mali poslao moćnu poruku iz Bora (foto)

Zajedno možemo sve! Siniša Mali poslao moćnu poruku iz Bora (foto)

Alo 23.03.2022
Kandidati za poslanike liste „Aleksandar Vučić-Zajedno možemo sve“ Siniša Mali, Nevena Đurić i Ana Beloica obišli su danas Borski okrug i tom prilikom posetili i firmu ,,Žakica i Dakica’’ koja se bavi sakupljanjem i obradom šumskih… »
Smestili su me u telefonski centar Predsednik Vučić na neobičnoj lokaciji: Najvažnije je čuti ljude!

Smestili su me u telefonski centar Predsednik Vučić na neobičnoj lokaciji: Najvažnije je čuti ljude!

Alo 23.03.2022
Predsednik Vučić je objavio video na svom Instagram nalogu, a u njemu je opisao kako se nalazi u kol centru gde je imao priliku da razgovara sa građanima. On kaže da je najvažnije slušati i čuti ljude. - Neophodan nam je mir kako bismo nastavili… »
Vučić objavio novi predizborni spot: Izađite na izbore da sačuvamo mir i stabilnost (video)

Vučić objavio novi predizborni spot: Izađite na izbore da sačuvamo mir i stabilnost (video)

Blic 23.03.2022
Aleksandar Vučić, predsednički kandidat SNS-a, objavio je novi predizborni spot u kom je pozvao građane na izbore "kako bi sačuvali mir i stabilnost". - U prethodnom periodu čini mi se da smo mnogo toga uradii: brzih pruga, puteva, škola, bolnica… »
Vučić svratio u telefonski centar: Predsednik razgovarao sa građanima - Najvažnije je čuti ljude (video)

Vučić svratio u telefonski centar: Predsednik razgovarao sa građanima - Najvažnije je čuti ljude (video)

Večernje novosti 23.03.2022
Foto: Printskrin On kaže da je najvažnije slušati i čuti ljude. - Neophodan nam je mir kako bismo nastavili još brže da napredujemo i razvijamo našu Srbiju. Samo ako smo zajedno i ako se snažno borimo, ako smo odgovorni prema svojoj budućnosti… »
Halo, Aleksandar Vučić ovde! Predsednik iz kol-centra iznenadio građane: Najvažnije je čuti i slušati ljude (video)

Halo, Aleksandar Vučić ovde! Predsednik iz kol-centra iznenadio građane: Najvažnije je čuti i slušati ljude (video)

Kurir 23.03.2022
"Najvažnije je čuti i slušati ljude. I zato sam danas ovde u telefonskom centru iskoristio priliku da razgovaram sa velikim brojem ljudi, da čujem njihove probleme, ponešto da pokušamo i da rešimo"! Ovo je poručio kandidat SNS za predsednika… »
Nešto sasvim drugačije: "Aleksandar Vučić je ovde, hvala Vama što ste se javili!" (video)

Nešto sasvim drugačije: "Aleksandar Vučić je ovde, hvala Vama što ste se javili!" (video)

Srbija danas 23.03.2022
Predsednik razgovarao sa građanima. Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa građanima iz telefonskog centra. - Aleksandar Vučić je ovde, hvala Vama što ste se javili, smestili su me ovde u neki telefonski centar... - rekao… »
Vučić: Bićemo uspešniji od ostalih

Vučić: Bićemo uspešniji od ostalih

Dnevnik 23.03.2022
BEOGRAD: Predsednički kandidat SNS-a Aleksandar Vučić objavio je novi predizborni spot u kojem je naveo da ćemo biti uspešniji od ostalih po pitanju ekonomije i da je naše da pokušamo da čuvamo mir i stabilnost. "Naše je da pokušamo da čuvamo… »

Vesti dana »