Povezane vesti

Marija Šerifović peva u Beogradu nakon 2 godine: Plaši me ovoliko ljudi VIDEO

Marija Šerifović peva u Beogradu nakon 2 godine: Plaši me ovoliko ljudi VIDEO

Nova 23.03.2022
Pevačica se odmah obratila publici u Sava Centru. Marija Šerifović večeras nastupa na prvom od dva zakazana koncerta u Sava Centru. Ovo je njen prvi veliki koncert nakon dvogodišnje pauze usled pandemije koronavirusa. Pevačica nije krila sreću pri… »
Marija Šerifović otkrila koliko zarađuje od koncerata! Pevačica pravi spektakl, a priznala: Niko mi neće verovati! (video)

Marija Šerifović otkrila koliko zarađuje od koncerata! Pevačica pravi spektakl, a priznala: Niko mi neće verovati! (video)

Kurir 23.03.2022
Marija Šerifović večeras održava prvi u nizu koncerata u srpskoj prestonici, a pred našim kamerama nije krila odlično raspoloženje. Malo pred koncert Marija Šerifović je otkrila sve o zaradi sa ovih koncerata. - Od ovih koncerata, verovali vi… »
Za neke razvode sam ja zaslužna! Jovana Pajić u prvom redu kod Marije Šerifović na koncertu, a pevačica šokirala izjavom

Za neke razvode sam ja zaslužna! Jovana Pajić u prvom redu kod Marije Šerifović na koncertu, a pevačica šokirala izjavom

Kurir 23.03.2022
Pevačica Marija Šerifović održala je večeras prvi u nizu koncerata pred beogradskom publikom. - Hej, šta se promenilo u prvom redu? Jedan, dva razvoda... Za neke sam zaslužna ja - kazala je Marija Šerifović u svom stilu, dok se u javnosti nedavno… »

Vesti dana »