Povezane vesti

Vučević: Partnerstvo Kine i Srbije donosi benefite i postaje toliko duboko, u potpunosti opravdava termine "strateško" i…

Vučević: Partnerstvo Kine i Srbije donosi benefite i postaje toliko duboko, u potpunosti opravdava termine "strateško" i…

Srbija danas 24.03.2022
Novi Sad postaje sve bolji i bolji grad. Danas sam održao izuzetan sastanak sa predstavnicima kineskog džina "Šang Donga", koji već godinama izuzetno posluje u našoj zemlji na brojnim infrastrukturnim projektima i koji su nas sve "kupili" kvalitetom… »
Vučević sa predstavnicima "Šang Donga": Siguran sam da ćemo nastaviti uspešnu saradnju

Vučević sa predstavnicima "Šang Donga": Siguran sam da ćemo nastaviti uspešnu saradnju

Večernje novosti 24.03.2022
Foto: Instagram - Sve su nas "kupili" kvalitetom radova, tačnošću i poslovnom etikom. Cenjeni gosti su nam predstavili novo rukovodstvo i na stolu su bili dalji planovi za Novi Sad i Srbiju. Siguran sam da ćemo sa novim menadžmentom Šang Donga… »
Vučević o novim planovima Šang Donga

Vučević o novim planovima Šang Donga

Dnevnik 24.03.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević je dan počeo sastankom sa čelnicima kineske kompanije „Šang Dong“. „Danas sam održao izuzetan sastanak sa predstavnicima kineskog džina "Šang Donga", koji već godinama izuzetno posluje u našoj… »
Vučević: Partnerstvo Kine i Srbije donosi benefite i postaje toliko duboko, u potpunosti opravdava termine "strateško" i…

Vučević: Partnerstvo Kine i Srbije donosi benefite i postaje toliko duboko, u potpunosti opravdava termine "strateško" i…

Kurir 24.03.2022
Danas sam održao izuzetan sastanak sa predstavnicima kineskog džina "Šang Donga", koji već godinama izuzetno posluje u našoj zemlji na brojnim infrastrukturnim projektima i koji su nas sve "kupili" kvalitetom radova, tačnošću i poslovnom etikom… »

Vesti dana »