Povezane vesti

Preminula žena iz Vranja od ubodne rane koju je naneo muž, a kome preti zatvor od 10 godina do doživotne robije

Preminula žena iz Vranja od ubodne rane koju je naneo muž, a kome preti zatvor od 10 godina do doživotne robije

Jugmedia 24.03.2022
Snežana Pavlović (45) preminula je danas popodne u Kliničkom centru Niš gde je rano jutros prebačena na lečenje nakon što joj je suprug kasno sinoć naneo nožem „povrede opasne po život“. Suprug Dejan Pavlović se sada tereti za krivično… »
Preminula žena koju je pred ćerkama izbo pijani muž

Preminula žena koju je pred ćerkama izbo pijani muž

OK radio 24.03.2022
Žena koju je D. P. (45) prethodne noći izbo nožem u stanu u Vranju preminula je u KC Niš, objaviljuju mediji. Zločin se dogodio u sredu uveče, oko 23 sata, kada je D. P. (45), nkon rasprave nasrnuo na suprugu (45) i zario joj kuhinjski nož u levu… »
Ćerke sprečile očeve da im zakolju majke: Dva identična zločina u Srbiji u roku od 4 sata

Ćerke sprečile očeve da im zakolju majke: Dva identična zločina u Srbiji u roku od 4 sata

Telegraf 24.03.2022
Ženi iz Vranja izvađena je slezina i nalazi se u teškom stanju. U Srbiji su se u razmaku od četiri sata dogodila dva identična slučaja porodičnog nasilja u kojima su ćerke pokušale da zaštite majke koje su njihovi muževi, odnosno, očevi… »
Muž izbo ženu i povredio ćerke kad su pokušale da zaštiti majku

Muž izbo ženu i povredio ćerke kad su pokušale da zaštiti majku

Jugmedia 24.03.2022
D.P. (1977) iz Vranja je, posle svađe sa svojom suprugom (45) ubo sinoć nožem i naneo je teške povrede, ali je povredio i svoje dve ćerke koje su pokušale da odbrane majku, potvrđeno je JuGmedii u Policijskoj upravi u Vranju. To se dogodilo u… »
Vranjanac nožem izboo suprugu i posekao ćerku

Vranjanac nožem izboo suprugu i posekao ćerku

Vranje news 24.03.2022
Jedna žena izbodena je u sredu oko 23 sata u Vranju, saznaje Vranje News. Povređena je i njena ćerka. Događaj se zbio u Ulici Maksima Gorkog. Napao ih je muž, odnosno otac. Žena je medicinski zbrinuta u vranjskoj bolnici sa povredama opasnim po… »
Poznato stanje žene koju je muž izbo nožem u Vranju: Operisana je jutros, povrede ima na tri kritična mesta

Poznato stanje žene koju je muž izbo nožem u Vranju: Operisana je jutros, povrede ima na tri kritična mesta

Telegraf 24.03.2022
Žena je u teškom stanju i izgubila je mnogo krvi. Žena koju je D.P. (45) noćas izbo nožem dugim 20 centimetara je, kako Telegraf saznaje, jutros operisana i izgubila je mnogo krvi. - Slezina joj je izvađena još u Vranju, a u Nišu joj rade… »
MUP o detaljima porodične drame: Nasilnik povredio dve ćerke

MUP o detaljima porodične drame: Nasilnik povredio dve ćerke

OK radio 24.03.2022
Policijska uprava Vranje izdala je saopštenje o detaljima porodične drame koja se u sredu uveče dogodila u Vranju. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vranju uhapsili su D. P. (1977) iz okoline ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je… »
Vranjanka izbodena, muž u pritvoru

Vranjanka izbodena, muž u pritvoru

Bujanovačke 24.03.2022
Bujanovac, Vranje, 24. mart 2022. P. D. (45) napao je u Vranju nožem svoju suprugu i naneo joj povrede opasne po život. On je u sredu uveče, nakon rasprave, zadao supruzi ubode u predelu stomaka, javlja Blic. P.D. je nasrnuo i na 25-ogodišnju kćerku… »
"Tata me posekao dok sam se borila s njim da mi ne ubije mamu": Detalji porodične tragedije u Vranju

"Tata me posekao dok sam se borila s njim da mi ne ubije mamu": Detalji porodične tragedije u Vranju

Telegraf 24.03.2022
Snežana P. u teškom stanu prevezena je u bolnicu u Nišu, dok je njena ćerka puštena na kućno lečenje. Policija u Vranju noćas je uhapsila Dejana P. (45) zbog sumnje da je pijan izbo ženu Snežanu (45), a po ruci posekao ćerku dok se sa njim… »
Horor u Vranju: Pijani muž izbo ženu, i povredio ćerku

Horor u Vranju: Pijani muž izbo ženu, i povredio ćerku

OK radio 24.03.2022
U sredu uveče, oko 23 sata, muškarac P.D u alkoholisanom stanju izboo je suprugu nožem, a ćerku povredio kada je pokušala da zaštiti majku. Žena je primljena u vranjskom Zdravstvenom centru sa povredama opasnim po život Nakon međusobne rasprave… »

Vesti dana »