Povezane vesti

Nada Obrić: Cela estrada je sve znala o Mirolsavu i Mirjani!

Nada Obrić: Cela estrada je sve znala o Mirolsavu i Mirjani!

Svet plus 24.03.2022
Cela estrada je sve znala o Mirolsavu i Mirjani! Nada Obrić je izjavila da joj nije jasno zbog čega se toliko dugo vodi postupak kao i da to nije humano prema Devinu. Mirjana Antonović, nekadašnja ljubavnica Miroslava Ilića, već godinama pokušava… »
Ne poznajem Miroslava, taj čovek je druga osoba: Mirjana Antonović nakon suđenja - Ljuta sam što maltretira rođeno dete!

Ne poznajem Miroslava, taj čovek je druga osoba: Mirjana Antonović nakon suđenja - Ljuta sam što maltretira rođeno dete!

Mondo 24.03.2022
Miroslav Ilić se danas nije pojavio na suđenju. Miroslav Ilić se danas nije pojavio na suđenju. Mirjana Antonović, nekadašnja ljubavnica Miroslava Ilića, godinama pokušava da dokaže da je pevač biološki otac njenog sina Devina s kojom živi u… »
Miroslav je druga osoba od one koju sam poznavala i volela! Mirjana Antonović otvorila dušu: Ljuta sam što maltretira…

Miroslav je druga osoba od one koju sam poznavala i volela! Mirjana Antonović otvorila dušu: Ljuta sam što maltretira…

Kurir 24.03.2022
Pevač Miroslav Ilić je podneo tužbu protiv bivše ljubavnice Mirjane Antonović za povredu tajne postupka, tvrdeći da je ona u javnost iznela detalje slučaja suđenja. Ilić se nije pojavio na suđenju, a Mirjana je po izlasku iz suda uz prisustvo… »
Miroslav Ilić tužio bivšu ljubavnicu! Mirjana pod stresom, u pratnji advokata stigla u sud! Od pevača ni traga ni glasa…

Miroslav Ilić tužio bivšu ljubavnicu! Mirjana pod stresom, u pratnji advokata stigla u sud! Od pevača ni traga ni glasa…

Kurir 24.03.2022
Pevač Miroslav Ilić i njegova nekadašnja ljubavnica Mirjana Antonović danas će se ponovo sresti u sudu. Naime, pevač je podneo tužbu protiv bivše ljubavnice za povredu tajne postupka, tvrdeći da je ona u javnost iznela detalje slučaja suđenja… »
Novi zaplet: Miroslav tužio Mirjanu, pa izbegao suđenje

Novi zaplet: Miroslav tužio Mirjanu, pa izbegao suđenje

Nova 24.03.2022
Ilić se danas nije pojavio na prvom ročištu po njegovoj tužbi, dok je njegova bivša ljubavnica stigla u pratnji advokata. Pevač Miroslav Ilić i njegova bivša ljubavnica Mirjana Antonović godinama su u sudskom sporu, nakon njenih navoda da je on… »

Vesti dana »