Povezane vesti

Da se nikad ne zaboravi! Igrač Partizana se prisetio dana kada je naša zemlja bombardovana

Da se nikad ne zaboravi! Igrač Partizana se prisetio dana kada je naša zemlja bombardovana

Večernje novosti 24.03.2022
FOTO: FK Partizan Sada prvotimac Partizana, a onda samo petnaestogodišnji dečak Bojan Ostojić, seća se svake bombe koja je prošištala iznad aerodroma Ponikve i na svu sreću lažne vesti da mu je najstariji brat Zoran stradao i izgubio nogu. - Ja… »
Potresna priča igrača Partizana o bombardovanju i danu koji neće zaboraviti

Potresna priča igrača Partizana o bombardovanju i danu koji neće zaboraviti

Nova 24.03.2022
Ostojić nikada neće zaboraviti užas koji je preživeo. Nove generacije skoro i da se ne sećaju, možda po pričama, snimcima, ali nikada toliko uverljivo kao oni čije su detinjstvo obeležile NATO bombe nad našom zemljom tih 78 dana, počevši od… »
Ostojić o paklu NATO bombardovanja: ‘Javili su mi da je brat poginuo, živeli smo u neizvesnosti!’

Ostojić o paklu NATO bombardovanja: ‘Javili su mi da je brat poginuo, živeli smo u neizvesnosti!’

Hot sport 24.03.2022
Nove generacije skoro i da se ne sećaju, možda po pričama, snimcima, ali nikada toliko uverljivo kao oni čije su detinjstvo obeležile NATO bombe nad našom zemljom tih 78 dana, počevši od 24. aprila 1999, pa do 10. juna 1999. Sada prvotimac… »

Vesti dana »