Povezane vesti

Posle Nine Stojanović, i Olga Danilović otkrila svoje probleme!

Posle Nine Stojanović, i Olga Danilović otkrila svoje probleme!

Sportske.net 24.03.2022
Preneli smo jutros, srpska teniserka Nina Stojanović je otkrila zbog čega poslednjih meseci ne nastupa na turnirima i koji su problemi to prouzrokovali, a već danas je nešto slično otkrila još jedna naša teniserka, Olga Danilović. Ne samo da nije… »
Olga Danilović otkrila zbog čega je nema na terenu: ‘Na US openu dijagnostikovan mi je virus! Bolje sam nakon beskrajnih…

Olga Danilović otkrila zbog čega je nema na terenu: ‘Na US openu dijagnostikovan mi je virus! Bolje sam nakon beskrajnih…

Hot sport 24.03.2022
Mlada teniserka veruje da će ubrzo ponovo krenuti da se takmiči! Srpska teniserka, Olga Danilović, nije se takmičila još od US opena prethodne sezone. Činjenica da je tako dugo nema na terenima širom planete zabrinula je javnost. Teniserka je… »
Olga se oglasila i otkrila zašto je nema na terenu! Pre pet meseci je odigrala poslednji meč: Od US opena se mučim...

Olga se oglasila i otkrila zašto je nema na terenu! Pre pet meseci je odigrala poslednji meč: Od US opena se mučim...

Mondo 24.03.2022
Srpska teniserka se oglasila i otkrila o čemu se radi i zašto je nema na terenu već neko vreme. Srpska teniserka se oglasila i otkrila o čemu se radi i zašto je nema na terenu već neko vreme. Skoro pet meseci je prošlo od kada je Olga Danilović… »
Olga Danilović prošla kroz dramu: Zdravstveni problemi, beskrajne posete lekaru

Olga Danilović prošla kroz dramu: Zdravstveni problemi, beskrajne posete lekaru

Nova 24.03.2022
Tek sad se Olga sprema za tenis Olga Danilović objasnila je zašto je dugo nema na teniskim terenima. „Zdravo svima! U poslednje vreme dobijam dosta poruka u kojima se pita zašto se već neko vreme ne takmičim na terenu. Na US Openu prošle godine… »
Olga: Bezbrojni problemi sa zdravljem, uskoro se vraćam

Olga: Bezbrojni problemi sa zdravljem, uskoro se vraćam

Sport klub 24.03.2022
Srpska teniserka Olga Danilović objavila je na instagramu da je imala problema sa zdravljem, ali da se nada da će se uskoro vratiti na teren. Danilovićeva zvanični meč nije igrala od prvog kola US opena, a predala je meč druge runde Naomi Osaki pre… »
Olga: Bezbrojni problemi sa zdravljem, uskoro se vraćam

Olga: Bezbrojni problemi sa zdravljem, uskoro se vraćam

N1 Info 24.03.2022
Srpska teniserka Olga Danilović objavila je na instagramu da je imala problema sa zdravljem, ali da se nada da će se uskoro vratiti na teren. Danilovićeva zvanični meč nije igrala od prvog kola US opena, a predala je meč druge runde Naomi Osaki pre… »
"Bezbrojni problemi sa zdravljem": Olga Danilović otkrila kad se vraća na teren

"Bezbrojni problemi sa zdravljem": Olga Danilović otkrila kad se vraća na teren

Večernje novosti 24.03.2022
FOTO: Teniski savez Srbije Srpska teniserka se oglasila putem Instagrama i otkrila kada bi mogla da zaigra na turnirima. - U poslednje vreme dobijam mnogo poruka sa pitanjima zašto me već neko vreme nema na terenu. Na US openu prošle godine su mi… »
Zbog čega nema Nine Stojanović? Sve je počelo od dubla sa Novakom u Tokiju!

Zbog čega nema Nine Stojanović? Sve je počelo od dubla sa Novakom u Tokiju!

Sportske.net 24.03.2022
Srpska teniserka Nina Stojanović zabeležila je pad na WTA listi, a glavni razlog jeste odsustvo sa terena. Ona se nije takmičila na najvećim turnirima još od Australijan opena gde je dogurala do drugog kola, a Srpkinja je objasnila i zbog čega… »

Vesti dana »