Povezane vesti

Miloš Jovanović (NADA) : Kosovo i Metohija su neotuđivi deo Srbije

Miloš Jovanović (NADA) : Kosovo i Metohija su neotuđivi deo Srbije

Glas Šumadije 24.03.2022
Predsednički kandidat Srpske koalicije NADA koju čine POKS, DSS i 25 udruženja građana, dr Miloš Jovanović izjavio je u Prizrenu nakon obilaska Bogorodice Ljeviške i crkve Svetog Đorđa da su Kosovo i Metohija neotuđiv deo Srbije. „Obišli smo… »
Jovanović: Radićemo predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Jovanović: Radićemo predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Danas 24.03.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da će ta koalicija raditi predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije. „Ja kao predsednički kandidat, kao predsednik, i mi kao koalicija NADA… »
Jovanović: Radićemo predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Jovanović: Radićemo predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Beta video 24.03.2022
BEOGRAD - Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da će ta koalicija raditi predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije. ``Ja kao predsednički kandidat, kao predsednik, i mi kao… »
Jovanović: Radićemo predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Jovanović: Radićemo predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Beta video 24.03.2022
BEOGRAD - Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da će ta koalicija raditi predano na reintegraciji Kosova i Metohije u puni ustavno-pravni poredak Srbije. ``Ja kao predsednički kandidat, kao predsednik, i mi kao… »
Jovanović: Radićemo na reintegraciji KiM u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Jovanović: Radićemo na reintegraciji KiM u puni ustavno-pravni poredak Srbije

Nova 24.03.2022
Predsednički kandidat Srpske koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas u Prizrenu, posle obilaska Bogorodice Ljeviške i Crkve Svetog Đorđa, da je Kosovo neotuđivi deo Srbije. Jovanović je rekao da od Kosova nema odustajanja i da ne može… »
Jovanović: Saglasan sam s nekim stavovima SNS-a po pitanju nacionalnih interesa

Jovanović: Saglasan sam s nekim stavovima SNS-a po pitanju nacionalnih interesa

Nova 24.03.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović govorio je u emisiji "Probudi se" o slučaju Miroslavu Miškoviću, ali i godišnjici agresije NATO na Srbiju. Jovanović je u emisiji „Probudi se“ na Nova S televiziji rekao je da je hapšenje… »

Vesti dana »