Povezane vesti
Snažan zemljotres u Kini: Potres jačine 5,5 stepeni pogodio provinciju Ćingaj
Euronews 25.03.2022
Zemljotres jačine 5,5 stepeni Rihtera pogodio je danas severozapadnu kinesku provinciju Ćingaj, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar. Za sada nije poznato da li ima povređenih ili materijalne štete.… »
Još jedan zemljotres u fukušimi: Zabeleženo je podrhtavanje u blizini japanske obale, osetilo se i u Rusiji
Mondo 25.03.2022
Jutros je zabeležen zemljotres jačine 5,1 po Rihteru u Tihom okeanu. Jutros je zabeležen zemljotres jačine 5,1 po Rihteru u Tihom okeanu. Podrhtavanje se osetilo i u 16 ruskih prefektura, dok je epicentar zemljotresa bio je na dubini od 50 kilometara… »
Zemljotres u Pacifiku kod Japana pet stepeni po Rihteru, nema upozorenja na cunami
Euronews 25.03.2022
Zemljotres jačine 5,1 stepen Rihterove skale zabeležen je jutros u Pacifičkom okeanu kod obala Japana. Kako je saopštila japanska meteorološka služba, epicentar potresa bio je na dubini od 50 kilometara u području prefekture Fukušima. Nije izdato… »
Vesti dana »

Uživo Vučić o onima koji su se žalili sudu na posledice zvučnog topa: "Ne znam da li su im rekli da je to bio "Vortex", koji mi nikada nismo imali"
Blic pre 1 satjoš 32 povezane

Suđenje za napade na studente FDU: Optuženi žele sporazume sa tužilaštvom
Beta pre 31 minutajoš 16 povezanih

Studenti za danas najavili tročasovnu blokadu Brankovog mosta u Beogradu
Beta pre 2 satajoš 14 povezanih