Povezane vesti
Tužilaštvo traži da se dopuni istraga protiv Snajpera: Terete ga za 4 krivična dela
Telegraf 25.03.2022
Sumnjiči se da je oteo i zlostavljao svoju devojku. Viši sud u Novom Sadu naložio je novosadskom Višem javnom tužilaštvu dopunu istrage protiv Slobodana Milutinovića Snajpera (38), pošto je Apelacioni sud u Novom Sadu usvojio žalbu branioca i ukinuo… »
Sud vratio optužnicu protiv "Snajpera" na dopunu istrage
RTV 25.03.2022
NOVI SAD - Viši sud u Novom Sadu vratio je tužilaštvu na dopunu istrage optužnicu protiv Slobodana Milutinovića (37) zvanog Snajper, kojom se tereti za četiri krivična dela, povodom otmice i zlostavljanja bivše devojke. Prethodno je Apelacioni sud u… »
Vesti dana »
U Skupštini Srbije poslanici o rebalansu budžeta, jednokratnoj pomoći građanima i stanju na tržištu nekretnina, nastavak sutra
RTV pre 1 satjoš 35 povezanih
ZAPLENJENO 13 KILOGRAMA MARIHUANE U BORU. Uhapšen 40-godišnjak zatečen u zasadu kanabisa
Ist media pre 1 satjoš 26 povezanih
„Sve je pod blatom i muljem“: Spasioci tragaju za nestalima u bujičnim poplavama u Nepalu
Nedeljnik pre 50 minutajoš 32 povezane
"Sprečio da se srpskom narodu ponovi 1941.": Istoričar Ković za Euronews Srbija o životu i delu generala Mladića
Euronews pre 5 minutajoš 143 povezane
Stabilna situacija u Novom Pazaru uprkos opasnosti od požara: Pojačane kontrole na terenu
RTV Novi Pazar pre 3 satajoš 50 povezanih


