Povezane vesti

Kradu nas, izbacite te lopove iz lige! Muta Nikolić pobesneo na konferenciji - "nikad nisam dao ovakvu izjavu!"

Kradu nas, izbacite te lopove iz lige! Muta Nikolić pobesneo na konferenciji - "nikad nisam dao ovakvu izjavu!"

Mondo 25.03.2022
"Nešto sam uradio u ovoj košarci, da bi me tako potcenjivali i šikanirali. Ko su oni?" "Nešto sam uradio u ovoj košarci, da bi me tako potcenjivali i šikanirali. Ko su oni?" Poznati srpski stručnjak, trener KK Vojvodina Miroslav "Muta" Nikolić… »
‘Čim kažem istinu oni me kazne’: ‘Muta’ Nikolić ponovo zagrmeo – nije ni kazna uspela da ga smiri!

‘Čim kažem istinu oni me kazne’: ‘Muta’ Nikolić ponovo zagrmeo – nije ni kazna uspela da ga smiri!

Hot sport 25.03.2022
Srpski košarkaški trener Miroslav Muta Nikolić, nedavno se našao u centru pažnje, pošto je nakon utakmice protiv Kolubare osuo žestoku paljbu po sudijama. Trener Vojvodine je zbog toga kažnjen sa 230.000 dinara, a sada se ponovo oglasio pa je u… »
Muta nastavlja i posle kazne: "Nameštaljke, šalju ljude da se iživljavaju na meni"

Muta nastavlja i posle kazne: "Nameštaljke, šalju ljude da se iživljavaju na meni"

Sportske.net 25.03.2022
Miroslav Muta Nikolić je imao izjavu nakon meča svoje Vojvodine protiv Kolubare zbog koje je drakonski kažnjen sa 230 hiljada dinara. On je nekoliko puta istakao da je liga nameštena. "Čim kažem istinu oni me kazne. Nisam se bunio kad smo gubili… »
Nekome se namešta drugo mesto

Nekome se namešta drugo mesto

Danas 25.03.2022
Miroslav Nikolić, trener Vojvodine i bivši pomoćnik u reprezentaciji Srbije kažnjen je sa 230.000 dinara zbog izjava na račun suđenja posle meča 26. kola Košarkaške lige Srbije. Nikolić je arbitre ovog meča optužio da su lopovi, a za ligu… »

Vesti dana »