Povezane vesti

Miroslav ilić me je optužio da sam iznela tajne suđenja! Mirjana se oglasila: "Mnoge žene su u sličnoj situaciji"

Miroslav ilić me je optužio da sam iznela tajne suđenja! Mirjana se oglasila: "Mnoge žene su u sličnoj situaciji"

Mondo 25.03.2022
Mirjana Antonović godinama pokušava da dokaže da je pevač Miroslav Ilic biološki otac njenog sina Devina. Mirjana Antonović godinama pokušava da dokaže da je pevač Miroslav Ilic biološki otac njenog sina Devina. Miroslav je podneo tužbu protiv… »
„Istina je sakrivena“: Ljubavnica Miroslava Ilića o suđenju sa pevačem

„Istina je sakrivena“: Ljubavnica Miroslava Ilića o suđenju sa pevačem

Nova 25.03.2022
Pevač Miroslav Ilić je podneo tužbu protiv bivše ljubavnice Mirjane Antonović za povredu tajne postupka, tvrdeći da je ona u javnost iznela detalje slučaja suđenja. Ilić se nije pojavio na suđenju, a Mirjana je po izlasku iz suda uz prisustvo… »
Miroslav me je optužio da sam iznosila tajne suđenja! Bivša ljubavnica pevača otkrila šta joj predstavlja najveći problem

Miroslav me je optužio da sam iznosila tajne suđenja! Bivša ljubavnica pevača otkrila šta joj predstavlja najveći problem

Kurir 25.03.2022
Pevač Miroslav Ilić je podneo tužbu protiv bivše ljubavnice Mirjane Antonović za povredu tajne postupka, tvrdeći da je ona u javnost iznela detalje slučaja suđenja. Ilić se nije pojavio na suđenju, a Mirjana je po izlasku iz suda uz prisustvo… »
Ljubavnica Miroslava Ilića potkačila Cecu: Nema poštovanja za decu

Ljubavnica Miroslava Ilića potkačila Cecu: Nema poštovanja za decu

Nova 25.03.2022
Juče je završeno poslednje ročište kada je u pitanju suđenje između Miroslava Ilića i njegove bivše ljubavnice Mirjane Antonović, a zbog priznavanja očinstva. Svojevremeno je, Antonović, govore o Ilićevim kolegama i koleginicama sa estrade… »
"Cela estrada je znala za njihovu vezu": Naša pevačica otkrila detalje iz odnosa Miroslava Ilića sa bivšom ljubavnicom…

"Cela estrada je znala za njihovu vezu": Naša pevačica otkrila detalje iz odnosa Miroslava Ilića sa bivšom ljubavnicom…

Blic 24.03.2022
Mirjana Antonović, nekadašnja ljubavnica Miroslava Ilića, već godinama pokušava da dokaže da je pevač biološki otac njenog sina Devina. Upravo zbog dugogodišnjeg suđenja sa pevačem Mirjana je postala poznata našoj javnosti, a ove nedelje će… »

Vesti dana »