Povezane vesti

Jokić: Daleko je EP, ne razmišljam sada o reprezentaciji

Jokić: Daleko je EP, ne razmišljam sada o reprezentaciji

Sportski žurnal 26.03.2022
Jokić očekuje posetu selektora Svetislava Pešića i sportskog direktora reprezentacije Dragana Tarlaća. Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da još ne razmišlja o Evropskom prvenstvu i da je trenutno fokusiran… »
Jokić surovo iskren u vezi nacionalnog dresa: „Ne razmišljam o reprezentaciji, zaboravio sam datum kad Pešić dolazi“!

Jokić surovo iskren u vezi nacionalnog dresa: „Ne razmišljam o reprezentaciji, zaboravio sam datum kad Pešić dolazi“!

Hot sport 26.03.2022
Centar ističe da je trenutno fokusiran samo na sadašnjost! Košarkaš Denver Nagetsa, Nikola Jokić, pričao je za Glas Amerike o brojnim aktuelnim temema vezanih za samu NBA ligu, ali i onome što verovatno najviše fanova sa ovih prosora zanima, njeg… »
Jokić: Daleko je EP, ne razmišljam sada o reprezentaciji

Jokić: Daleko je EP, ne razmišljam sada o reprezentaciji

Radio sto plus 26.03.2022
Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da još ne razmišlja o Evropskom prvenstvu i da je trenutno fokusiran samo na NBA sezonu. „Daleko je Evrobasket. Ne razmišljam o tim stvarima uopšte, o reprezentaciji sada… »
Jokić: O Evrobasketu kad dođe vreme, razmišljam o sadašnjosti

Jokić: O Evrobasketu kad dođe vreme, razmišljam o sadašnjosti

N1 Info 26.03.2022
Aktuelni MVP NBA lige Nikola Jokić kaže za Glas Amerike da još ne razmišlja o Evrobasketu, pošto mu je u toku sezona sa Denver Nagetsima. Evropsko prvenstvo održava se od 1. do 18. septembra. „Ja ne razmišljam o tim stvarima uopšte, o… »
Hoće li Nikola Jokić igrati na Evrobasketu: "Radujem se dolasku Pešića, ali ne razmišljam o Srbiji"

Hoće li Nikola Jokić igrati na Evrobasketu: "Radujem se dolasku Pešića, ali ne razmišljam o Srbiji"

Sportske.net 26.03.2022
Najbolji košarkaš NBA lige iz prošle sezone Nikola Jokić rekao je da još nije vreme da razmišlja o potencijalnom učešću na Evrobasketu. On nije odbacio mogućnost da će igrati na predstojećem Evropskom prvenstvu za Srbiju, ali za sada mu je u… »
Jokić: Ne razmišljam još o Evrobasketu, videćemo kad dođe

Jokić: Ne razmišljam još o Evrobasketu, videćemo kad dođe

Sport klub 26.03.2022
Aktuelni MVP NBA lige Nikola Jokić kaže za Glas Amerike da još ne razmišlja o Evrobasketu, pošto mu je u toku sezona sa Denver Nagetsima. Evropsko prvenstvo održava se od 1. do 18. septembra. „Ja ne razmišljam o tim stvarima uopšte, o… »
Uopšte ne razmišljam o reprezentaciji, čekam da me poseti pešić! Nikola Jokić progovorio o nacionalnom timu i selektoru

Uopšte ne razmišljam o reprezentaciji, čekam da me poseti pešić! Nikola Jokić progovorio o nacionalnom timu i selektoru

Mondo 26.03.2022
Najbolji košarkaš NBA lige za sada nije želeo da se oglasi po pitanju nadolazećeg Eurobasketa. Najbolji košarkaš NBA lige za sada nije želeo da se oglasi po pitanju nadolazećeg Eurobasketa. Aktuelni MVP NBA lige Nikola Jokić u opširnom razgovoru… »
Jokić za Glas Amerike: Zadovoljni smo gde smo, biće mnogo lakše sa Marijem i Porterom

Jokić za Glas Amerike: Zadovoljni smo gde smo, biće mnogo lakše sa Marijem i Porterom

Glas Amerike 26.03.2022
VAŠINGTON — NBA liga polako ulazi u završnicu regularnog dela sezone, plej-of je blizu, a čini se da nikad više timova nije pretendovalo na titulu. Jedan od njih je i Denver - Nikole Jokića, koji je u specifičnoj situaciji zbog višemesečnog… »

Vesti dana »