Povezane vesti

Progovorila o poslu Ane Bučević, pa poručila: Ja ne praktikujem takav vid rada na sebi

Progovorila o poslu Ane Bučević, pa poručila: Ja ne praktikujem takav vid rada na sebi

Vesti online 26.03.2022
Brat Maje Nikolić, muzičar i producent Marko Nikolić, nedavno se oženio motivacionom govornicom Anom Bučević. Iako je pevačica u sjajnim odnosima sa snajom, sa kojom često i objavljuje fotografije i snimke na društvenim mrežama, izgleda da nema… »
Maja Nikolić oplela po snajki Ani Bučević, pa po Konstrakti

Maja Nikolić oplela po snajki Ani Bučević, pa po Konstrakti

Nova 26.03.2022
Pevačica je jedna od retkih na javnoj sceni koja se ne libi da kaže šta misli. I ovoga puta, pevačica je bila iskrena i pričala je o aktuelnim dešavanjima na estradi, a oplela je i po RTS-u i festivalu „Pesma za Evroviziju“. Kao neko ko… »
Ne praktikujem savete ane bučević, ja sam vernik: Maja Nikolić prokomentarisala snajku, pa otkrila da li ulazi u rijaliti

Ne praktikujem savete ane bučević, ja sam vernik: Maja Nikolić prokomentarisala snajku, pa otkrila da li ulazi u rijaliti

Večernje novosti 26.03.2022
Foto Instagram/majanikolic_official Maja je odmah nakon svadbe oduševljeno pričala o svojoj snajki i nazivala je sestrom, a evo šta je sada, kada je prošlo neko vreme, imala da kaže na tu temu: - Zadovoljna sam, ali sam obećala da neću davati… »
Ne praktikujem savete ane bučević, ja sam vernik: Maja Nikolić komentarisala na snajku, pa spomenula Pesmu za Evroviziju i…

Ne praktikujem savete ane bučević, ja sam vernik: Maja Nikolić komentarisala na snajku, pa spomenula Pesmu za Evroviziju i…

Kurir 26.03.2022
Maja Nikolić jedna je od retkih na javnoj sceni koja se ne libi da kaže šta misli, ne obazirući se da će se zbog toga što nema dlake na jeziku nekome zameriti. I ovoga puta, pevačica je bila iskrena i pričala je o aktuelnim dešavanjima na… »

Vesti dana »