Povezane vesti

Dačić: Borićemo se za Srbiju i socijalnu pravdu

Dačić: Borićemo se za Srbiju i socijalnu pravdu

Kurir 27.03.2022
Koalicija koju čine Şocijalistička partija Srbije, Jedinstvena Srbija i Zeleni Srbije, održala je konvenciju na Novom Beogradu, na kojoj je predsednik SPS, Ivica Dačić izjavio da ne možemo da biramo vreme u kojem živimo, ali možemo da biramo… »
Kandidat SPS za gradonačelnika Beograda Toma Fila: Uvek se ponašam kao pobednik, želja mi je da svoju mudrost prenesem…

Kandidat SPS za gradonačelnika Beograda Toma Fila: Uvek se ponašam kao pobednik, želja mi je da svoju mudrost prenesem…

Kurir 27.03.2022
Očekujem odlične rezultate i veliku podršku za Socijalističku partiju Srbije na predstojećim izborima, a onda prirodno i logično da premijer Srbije bude Ivica Dačić. Verujem da imam dobre šanse da postanem gradonačelnik Beograda nakon izbora 3… »
Dačić: Borićemo se za Srbiju i socijalnu pravdu

Dačić: Borićemo se za Srbiju i socijalnu pravdu

Blic 27.03.2022
Mi smo patriote i najvažnija nam je Srbija, a ona ne sme ući u NATO, u Ustavu Srbije mora da bude zapisano da će biti vojno neutralna, nema priznanja Kosova i Metohije, izjavio je u subotu predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić… »
Dačić: Kao premijer zatražiću da se 22. oktobar označi kao Dan kosovske pobede

Dačić: Kao premijer zatražiću da se 22. oktobar označi kao Dan kosovske pobede

Danas 26.03.2022
Nosilac izborne liste koalicije oko Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će, ukoliko bude premijer Srbije, predložiće da se odmah donese odluka da 22. oktobar bude označen za Dan kosovske pobede, navodeći da je na… »

Vesti dana »