Povezane vesti

Vučić: Rusi kao da se igraju američkim rečnikom

Vučić: Rusi kao da se igraju američkim rečnikom

Vesti online 27.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je danas da Rusi u svojim medijskim izveštajima o sukobu u Ukrajini koriste isti rečnik koji su SAD i zapadne evropske zemlje koristile prilikom izveštavnja NATO agresije na Srbiju 1999. godine… »
"Moramo da se pripremimo za dugotrajni rat": Vučić otkrio - Najviše me brine Bajdenova izjava

"Moramo da se pripremimo za dugotrajni rat": Vučić otkrio - Najviše me brine Bajdenova izjava

Mondo 27.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga zabrinjava izjava američkog predsednika Džo Bajdena koji je nazvao ruskog predsednika Vladimira Putina "kasapinom". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga zabrinjava izjava američkog… »
Vučić: Zabrinjava me Bajdenova izjava o dugotrajnom ratu

Vučić: Zabrinjava me Bajdenova izjava o dugotrajnom ratu

RTV 27.03.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga zabrinjava jučerašnja izjava šefa američke države Džozefa Bajdena da treba da se spremimo na dugotrajni rat. Vučić je, na TV Prva, kazao da je u prvom razgovoru sa Bajdenom shvatio da… »
"Treba da se pripremimo za dugi rat": Vučić: Jedna Bajdenova izjava me je izuzetno zabrinula

"Treba da se pripremimo za dugi rat": Vučić: Jedna Bajdenova izjava me je izuzetno zabrinula

Blic 27.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga zabrinjava izjava američkog predsednika Džo Bajdena koji je nazvao ruskog predsednika Vladimira Putina "kasapinom". -Zabrinjava me situacija u Ukrajini. Sve me zabrinjava. Vi vidite jednu rekao bih… »
Vučić: Zabrinjava me Bajdenova izjava o dugotrajnom ratu

Vučić: Zabrinjava me Bajdenova izjava o dugotrajnom ratu

Dnevnik 27.03.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga zabrinjava jučerašnja izjava šefa američke države Džozefa Bajdena da treba da se spremimo na dugotrajni rat. Vučić je, na TV Prva, kazao da je u prvom razgovoru sa Bajdenom shvatio da on… »
"Zabrinula me Bajdenova druga izjava" Vučić o upozorenju američkog predsednika - "pripremamo se za dugu borbu i rat"

"Zabrinula me Bajdenova druga izjava" Vučić o upozorenju američkog predsednika - "pripremamo se za dugu borbu i rat"

Srbija danas 27.03.2022
Predsdnik Srbije Aleksandar Vučić gost je emisije "Jutro" na TV Prva govorio odnosima SAD i Rusije. Vučić je na pitanje da li ga zabrinjava rasplamsavanje sukoba u Ukrajini odgovorio da nije analitičar i da ne može da se ponaša tako, ali, kako je… »

Vesti dana »