Povezane vesti

Kad ti MVP deli savete: Jokić i Pokuševski „uhvaćeni“ u ćaskanju VIDEO

Kad ti MVP deli savete: Jokić i Pokuševski „uhvaćeni“ u ćaskanju VIDEO

Nova 27.03.2022
Proradila srpska veza Aleksej Pokuševski dobio je priliku za nekoliko saveta Nikole Jokića. Pre meča Denver – Oklahoma, družili su se Pokuševski i Jokić, Nagitsi su odneli pobedu uz novu MVP partiju Somborca. Sjajan utisak ostavio je i… »
Jokić dočekao selektora! Ali, zašto nije odgovorio na ovo pitanje?!

Jokić dočekao selektora! Ali, zašto nije odgovorio na ovo pitanje?!

Sportske.net 27.03.2022
Najbolji košarkaš NBA lige u prethodnoj sezoni Nikola Jokić nikako da jasno i glasno pokaže nameru da tokom leta nastupi za reprezentaciju Srbije na Evropskom prvenstvu. Prvo je u intervjuu za '' Glas Amerike'' konstatovao da za sada još uvek ne… »
Jokić ugostio Pešića i Tarlaća

Jokić ugostio Pešića i Tarlaća

Vesti online 27.03.2022
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić otkrio je da se sastao sa selektorom Srbije Svetislavom Pešićem, ali nije želeo da govori o tome hoće li igrati za reprezentaciju predstojećeg leta. Aktuelnog MVP najjače lige sveta posetili su selektor Svetislav… »
Jokić vodio Pešića i Tarlaća na večeru: Rekli su mi da sam dobar domaćin VIDEO

Jokić vodio Pešića i Tarlaća na večeru: Rekli su mi da sam dobar domaćin VIDEO

Nova 27.03.2022
Jokić ostao misteriozan po pitanju igranja za Srbiju Nikola Jokić je imao sjajnu noć u pobedi Denvera nad Oklahomom 133:127, a posle meča je usledilo pitanje o reprezentaciji Srbije i igranju na prestojećem Evrobasketu. Njega su nedavno posetili… »
„Sve je bilo kako treba“: Jokić ugostio Pešića i Tarlaća

„Sve je bilo kako treba“: Jokić ugostio Pešića i Tarlaća

Sport klub 27.03.2022
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić otkrio je da se sastao sa selektorom Srbije Svetislavom Pešićem, ali nije želeo da govori o tome hoće li igrati za reprezentaciju predstojećeg leta. Aktuelnog MVP najjače lige sveta posetili su selektor Svetislav… »
Jokić: Ne razmišljam još o Evrobasketu, videćemo kad dođe

Jokić: Ne razmišljam još o Evrobasketu, videćemo kad dođe

Danas 26.03.2022
Aktuelni MVP NBA lige Nikola Jokić kaže za Glas Amerike da još ne razmišlja o Evrobasketu, pošto mu je u toku sezona sa Denver Nagetsima. Evropsko prvenstvo održava se od 1. do 18. septembra. „Ja ne razmišljam o tim stvarima uopšte, o… »

Vesti dana »