Povezane vesti

Majka žrtve me grlila i u suzama mi zahvaljivala! Hrabri taksista: Bilo je jako potresno, meni su se tresle ruke!

Majka žrtve me grlila i u suzama mi zahvaljivala! Hrabri taksista: Bilo je jako potresno, meni su se tresle ruke!

Kurir 27.03.2022
Nepoznati muškarac napao je devojku S.A. (19) u Ulici Radničkih akcija u Železniku u Beogradu, a taksista Vladimir M. spasao je u poslednjem trenutku. On je za Kurir otkrio da mu je majka žrtve izuzetno zahvalna na svemu, a opisao nam je i nju+ihov… »
Kamere snimile manijaka iz Železnika: Ovako izgleda! Uhvatio tinejdžerku za vrat i pokušao da je uvuče u mračni prolaz: Da…

Kamere snimile manijaka iz Železnika: Ovako izgleda! Uhvatio tinejdžerku za vrat i pokušao da je uvuče u mračni prolaz: Da…

Blic 27.03.2022
Nadzorne kamere su snimile zasada neidentifikovanog muškarca koji je juče u ranim jutarnjim satima pokušao da je uvuče u mračni haustor devojku S. A. (19), u ulici Radničkih akcija u beogradskom naselju Železnik, najverovatnije u nameri da je… »
Najnoviji snimci napada na devojku u Železniku! Žrtvu pratio više od kilometar, pre incidenta pio pivo?! (video)

Najnoviji snimci napada na devojku u Železniku! Žrtvu pratio više od kilometar, pre incidenta pio pivo?! (video)

Mondo 27.03.2022
Pojavio se najnoviji snimak napada na devojku u Železniku. Pojavio se najnoviji snimak napada na devojku u Železniku. Nepoznati muškarac napao je devojku S. A. (19) u Železniku u Beogradu, juče u ranim jutarnjim satima, a Kurir je došao do snimaka… »
Deda mamio devojčicu bombonama, drugi šamarao mališane?! Posle napada na devojku žitelji Železnika zabrinuti, jer nije…

Deda mamio devojčicu bombonama, drugi šamarao mališane?! Posle napada na devojku žitelji Železnika zabrinuti, jer nije…

Kurir 27.03.2022
Slučaj devojke S. A. (19), koju je nepoznati muškarac juče u ranim jutarnjim satima zgrabio za vrat i pokušao da odvuče u mračni prolaz u Železniku u Beogradu, nije prvi napad na mlade u ovom delu delu grada, tvrde žitelji Železnika, i kažu da… »
Da li će manijak iz železnika biti kažnjen Advokatica objašnjava: Postoji opcija da odgovara za pokušaj ali evo šta…

Da li će manijak iz železnika biti kažnjen Advokatica objašnjava: Postoji opcija da odgovara za pokušaj ali evo šta…

Kurir 27.03.2022
BEOGRAD - Nepoznati muškarac napao je juče u ranim jutarnjim satima devojku S. A. (19) i pokušao da je uvuče u mračni haustor u Ulici Radničkih akcija u beogradskom naselju Železnik, najverovatnije u nameri da je siluje. Advokatica Ana Selak kaže… »
"Zario joj je nokte u meso, nije mogla ni da vrišti": Taksista opisao stravičan napad u Železniku: Manijak pokušao devojku…

"Zario joj je nokte u meso, nije mogla ni da vrišti": Taksista opisao stravičan napad u Železniku: Manijak pokušao devojku…

Blic 27.03.2022
Nepoznati muškarac napao je juče u ranim jutarnjim satima devojku S. A. (19) i pokušao da je uvuče u mračni haustor u ulici Radničkih akcija u beogradskom naselju Železnik, najverovatnije u nameri da je siluje. Na svu sreću, baš u tom trenutku… »

Vesti dana »