Povezane vesti

‘Gazeta’ otkrila dosad nepoznate detalje: Siniša imao operaciju, ali nije želeo da govori o tome! Bolonja donela odluku…

‘Gazeta’ otkrila dosad nepoznate detalje: Siniša imao operaciju, ali nije želeo da govori o tome! Bolonja donela odluku…

Hot sport 27.03.2022
Sjajan potez kluba! U subotu tokom dana mnoge je rastužila jedna vest iz Italije. Siniša Mihajlović će ponovo morati da ide na bolničko lečenje. Lekari su zabrinuti jer postoji opcija da mu se leukemija vratila. Miha je jednom već pobedio opaku… »
„Rekao sam Siniši da stavi šlem i krene u novu bitku, pobediće“

„Rekao sam Siniši da stavi šlem i krene u novu bitku, pobediće“

Nova 27.03.2022
Podrška stiže sa svih strana Valter Sabatini, bivši saradnik Siniše Mihajlovića, uputio je poruku podrške srpskom treneru u ponovnoj borbi sa leukemijom. Vest da Mihajlović ponovo vodi bitku sa opakom bolešć obišla je čitav svet, a emotivno je… »
„Miha će i ovaj put pobediti, znam to“

„Miha će i ovaj put pobediti, znam to“

Sport klub 27.03.2022
Vest da se Siniša Mihajlović ponovo bori sa leukemijom obišla je velikom brzinom svet. Poruke podrške treneru Bolonje stižu sa svih strana, a najnovija od bivšeg saradnika Valtera Sabatinija. Sabatini i Mihajlović sarađivali su zajedno dve godine… »
Podrška na sve strane za Mihu: Javio se i nekadašnji saradnik

Podrška na sve strane za Mihu: Javio se i nekadašnji saradnik

N1 Info 27.03.2022
Vest da se Siniša Mihajlović ponovo bori sa leukemijom obišla je velikom brzinom svet. Poruke podrške treneru Bolonje stižu sa svih strana, a najnovija od bivšeg saradnika Valtera Sabatinija. Sabatini i Mihajlović sarađivali su zajedno dve godine… »
Veliki sinišin prijatelj se oglasio povodom loših vesti: „Ne ostavljam ga samog, znam da je jak“!

Veliki sinišin prijatelj se oglasio povodom loših vesti: „Ne ostavljam ga samog, znam da je jak“!

Hot sport 27.03.2022
Sa svih strana stižu reči podrške! Juče je na sazvanoj konferenciji srpska igračka legenda brojnih klubova i trener Bolonje, Siniša Mihajlović nažalost obavestio javnost da postoji mogućnost da se opaka bolest vratila. Povodom toga Siniši su sa… »
Sjajan gest bolonje: Klub spremio novi ugovor za Mihajlovića

Sjajan gest bolonje: Klub spremio novi ugovor za Mihajlovića

Večernje novosti 27.03.2022
FOTO: AP/Tanjug Naime, kako prenosi novinar Nikolo Šira ekipa sa "Renato Del'Are" odlučila je da Mihi ponudi novi ugovor koji bi trajao do 2024. godine. #Bologna will offer to Sinisa #Mihajlovic the contract extension until 2024. #transfers — Nicolò… »
Bravo za Bolonju, opet je uz Mihu kada je najteže!

Bravo za Bolonju, opet je uz Mihu kada je najteže!

Sportske.net 27.03.2022
Jučerašnja informacija da Siniša Mihajlović ponovo mora na bolničko lečenje zbog leukemije, tri godine pošto ga je prvi put zadesila ova bolest, zabrinula je mnoge ljubitelje fudbala širom Evrope. Ipak, s obzirom da je Miha jednom već uspeo da… »
Otkriveno - siniša mihajlović imao ozbiljnu medicinsku intervenciju! Saznao da je bolestan na meču, ali nikom nije rekao

Otkriveno - siniša mihajlović imao ozbiljnu medicinsku intervenciju! Saznao da je bolestan na meču, ali nikom nije rekao

Mondo 27.03.2022
Sada se ponovo bori i svi verujemo da će opet pobediti. Sada se ponovo bori i svi verujemo da će opet pobediti. Cela Italija je ustala na noge i dala podršku Siniši Mihajloviću u njegovoj ponovnoj borbi. On je na konferenciji za štampu otkrio da mu… »
Zvezda poslala moćnu poruku Mihajloviću: Znamo da si veliki borac i ovoga puta ćeš biti uspešniji

Zvezda poslala moćnu poruku Mihajloviću: Znamo da si veliki borac i ovoga puta ćeš biti uspešniji

Večernje novosti 26.03.2022
Foto: EPA-EFE/SIMONE ARVEDA Trener Bolonje je danas na konferenciji za novinare otkrio da se bolest vratila i da će zbog toga odsustvovati sa terena neko vreme, jer mu predstoji period lečenja i ispitivanja. Crveno-beli čiji je Mihajlović bio igrač i… »

Vesti dana »