Povezane vesti
Dačić: Uvođenje sankcija Rusiji bilo bi političko samoubistvo
Sputnik 27.03.2022
Uvođenje sankcija Rusiji bilo bi političko samoubistvo, rekao je predsednik SPS i nosilac liste Ivica Dačić na centralnom predizbornom skupu „Koalicija SPS - JS –ZS“ u Jagodini. Dačić je rekao da su na prvom mestu interesi Srbije. „Mi nismo rusofili… »
Dačić: Uvođenje sankcija Rusiji je političko samoubistvo
Vesti online 27.03.2022
Predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je danas da su na prvom mestu interesi Srbije. – Mi nismo rusofili. Negujemo odnose sa dokazanim prijateljima Rusima koji su štitili naše interese i naš teritorijalni integritet u Savetu bezbednosti i ostalim… »
Dačić: Uvođenje sankcija Rusiji bi bilo političko samoubistvo, to može da predloži samo neko ko ne voli Srbiju
Euronews 27.03.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije i nosilac liste Ivica Dačić je rekao na centralnom predizbornom skupu "Koalicija SPS - JS -ZS" u Jagodini, da su na prvom mestu interesi Srbije. "Mi nismo rusofili. Negujemo odnose sa dokazanim prijateljima Rusima… »
Vesti dana »

FOTO, VIDEO Završen protest u Novom Sadu: Studenti pozvali na novo okupljanje ujutru ispred suda
Radio 021 pre 5 minutajoš 31 povezana

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Stevan Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje ekipe na prvenstvu
Dnevnik pre 3 satajoš 33 povezane

Veliki protestni skup građana sinoć održan u Valjevu; zadržano 15 osoba
ObjektiVa pre 6 satijoš 59 povezanih

Sastanak Putina i Trampa na Aljasci: pregovori o Ukrajini, pismo Melanije Tramp i pripreme za sastanak u Vašingtonu
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 207 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 5 satijoš 45 povezanih