Povezane vesti

Svako buđenje je bilo agonija, bio sam kao besno pseto! Ispovest hrvatskog glumca o bolesti koju ima i žena Vila Smita!

Svako buđenje je bilo agonija, bio sam kao besno pseto! Ispovest hrvatskog glumca o bolesti koju ima i žena Vila Smita!

Mondo 28.03.2022
Hrvatski glumac Asim Ugljen vodio je borbu sa alopecijom, a u svojoj ispovesti otkrio je kako izgleda boriti se sa teškom dijagnozom. Hrvatski glumac Asim Ugljen vodio je borbu sa alopecijom, a u svojoj ispovesti otkrio je kako izgleda boriti se sa… »
Da li Vil Smit ostaje bez Oskara? Reči u zvaničnom saopštenju daju odgovor

Da li Vil Smit ostaje bez Oskara? Reči u zvaničnom saopštenju daju odgovor

Nova 28.03.2022
Zbog novih pravila Akademije, ustanovljenih nakon početka pokreta "Me Too", postoji mogućnost da Oskar za najboljeg glumca bude oduzet Vilu Smitu zbog incidenta koji je napravio na dodeli nagrada. Saopštenje Akademije daje odgovor na tu dilemu. Ako je… »
Vil Smit pokvario veče Sereni Vilijams: Objavila snimak reakcije na šamar VIDEO

Vil Smit pokvario veče Sereni Vilijams: Objavila snimak reakcije na šamar VIDEO

Nova 28.03.2022
Trebalo je da ovo bude Serenino veče Vil Smit proglašen je za najboljeg glumca 94. dodele Oskara za ulogu u filmu „Kralj Ričard“, ali je porodici Vilijams pokvario veče skandal. On je glumio oca Serene i Venus Vilijams, za koje je veče bilo… »
Isplivao snimak sa žurke posle dodele Oskara, pogledajte šta radi vil Smit: Udario kolegu i digao ruke - mreže gore!

Isplivao snimak sa žurke posle dodele Oskara, pogledajte šta radi vil Smit: Udario kolegu i digao ruke - mreže gore!

Mondo 28.03.2022
Reakcija Vila Smita na neslanu šalu o izgledu supruge Džejde Pinket Smit i dalje tema broj 1 u svetskim medijima! Reakcija Vila Smita na neslanu šalu o izgledu supruge Džejde Pinket Smit i dalje tema broj 1 u svetskim medijima! Vil Smit je prošle… »

Vesti dana »