Povezane vesti
FOTO: Dejan Bodiroga potpisao inicijativu za zabranu eksploatacije litijuma i bora
Radio 021 28.03.2022
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije u košarci Dejan Bodiroga potpisao je inicijativu za trajnu zabranu eksploatacije litijuma i bora u Srbiji, saopštio je pokret Kreni-Promeni. Direktor kampanja tog pokreta Savo Manojlović ocenio je da je "pre godinu… »
Dejan Bodiroga podržao Narodnu Inicijativu „Kreni-Promeni“
Danas 28.03.2022
Jedan od najboljih košarkaša u istoriji Dejan Bodiroga potpisao je danas na Terazijama Narodnu inicijativu za zabranu eksploatacije litijuma i bora koju su pokrenuli pokret „Kreni-Promeni“ i Savez ekološkoh organizacija Srbije. Slavni košarkaš je Narodnu… »
Bodiroga potpisao inicijativu za trajnu zabranu eksploatacije bora i litijuma
N1 Info 28.03.2022
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije u košarci Dejan Bodiroga potpisao je inicijativu za trajnu zabranu eksploatacije litijuma i bora u Srbiji, saopštio je pokret Kreni-Promeni. Direktor kampanja tog pokreta Savo Manojlović ocenio je da je pre godinu… »
I Dejan Bodiroga je javno protiv iskopavanja litijuma u Srbiji
Nova 28.03.2022
Jedan od najboljih košarkaša u istoriji Dejan Bodiroga potpisao je danas na Terazijama Narodnu inicijativu za zabranu eksploatacije litijuma i bora koju su pokrenuli pokret "Kreni-Promeni" i Savez ekološkoh organizacija Srbije. Slavni košarkaš je Narodnu… »
Vesti dana »
Vučić: U ponedeljak ispred Skupštine biće prohodno za saobraćaj - da su danas izbori, oni ne bi pobedili
N1 Info pre 13 minutajoš 35 povezanih
Povećanje minimalca: Koliko će 2026. zarađivati zaposleni sa najnižim primanjima?
Vreme pre 2 satajoš 28 povezanih
Desetine mrtvih tokom novogodišnje proslave u švajcarskom skijalištu
Vreme pre 38 minutajoš 81 povezana
NIS: Posebna licenca SAD omogućava ponovno pokretanje rafinerije i uvoz sirove nafte
N1 Info pre 2 satajoš 40 povezanih
Krvava novogodišnja noć Rusi tvrde: Ukrajinci dronovima napali kafić i hotel u Hersonu, 24 osobe stradale (foto)
Blic pre 2 satajoš 30 povezanih




