Povezane vesti

Runi nije hteo u Junajted: Poručio sam Fergiju da od..be

Runi nije hteo u Junajted: Poručio sam Fergiju da od..be

Sport klub 28.03.2022
Legendarni fudbaler Mančester Junajteda Vejn Runi ispričao je kako je svojevremeno odbio prvu ponudu sa Old Traforda. Čuveni engleski reprezentativac rođen je u Liverpulu i ceo život je navijao za Everton. Ponikao je u ovom klubu i veoma mlad pokazao… »
"Rekao sam fergusonu da o****e": Runi otkrio kako su tekli pregovori sa Junajtedom

"Rekao sam fergusonu da o****e": Runi otkrio kako su tekli pregovori sa Junajtedom

Večernje novosti 28.03.2022
Foto: EPA-EFE/MAGI HAROUN Ipak, nije sve išlo tako glatko u pregovorima, pošto je sadašnji trener Derbija bio ne samo igrač, već i veliki navijač Evertona. - Ser Aleks Ferguson je želeo da me dovede kada sam imao 14 godina. Razgovarao je telefonom… »
Ser Aleks me zvao, a ja sam mu rekao da odj**e! Runi je imao 14 godina, ali je zbog jedne želje odbio Mančester junajted

Ser Aleks me zvao, a ja sam mu rekao da odj**e! Runi je imao 14 godina, ali je zbog jedne želje odbio Mančester junajted

Mondo 28.03.2022
Ipak, kasnije je došao u Mančester i postao klupska legenda i najbolji strelac u istoriji Junajteda. Ipak, kasnije je došao u Mančester i postao klupska legenda i najbolji strelac u istoriji Junajteda. Vejn Runi je često tokom karijere umeo da… »
‘Zvao me je Fergunson, rekao sam mu da od*ebe’: Runi je ovom izjavom šokirao englesku javnost, pa otkrio zbog čega se…

‘Zvao me je Fergunson, rekao sam mu da od*ebe’: Runi je ovom izjavom šokirao englesku javnost, pa otkrio zbog čega se…

Hot sport 28.03.2022
Čuveni napadač Vejn Runi osvrnuo se na početak karijere. Legendarni as Mančester junajteda, Vejn Runi, svojevremeno je važio za jednog od najboljih fudbalera na svetu, a još kao mlad igrač je obećavao, pa nije ni čudno što je Ser Aleks Fergunson… »
Runi: Ferguson me je pozvao da dođem, rekao sam mu da odj***

Runi: Ferguson me je pozvao da dođem, rekao sam mu da odj***

Nova 28.03.2022
Prisetio se detalja sa početka karijere Vejn Runi, jedan od najboljih engleskih napadača svih vremena, prisetio se situacije kada je imao samo 14 godina. Zazvonio je telefon, a sa druge strane žice bio je Aleks Ferguson, trener Mančester junajteda… »

Vesti dana »