Povezane vesti
Ko je sve iz Srbije imenovan kao pretnja BiH: Akcija zabrane ulaska pokrenuta 2016.
Pravda 28.03.2022
Zabrana ulaska u BiH određenim ličnostima iz Srbije pokrenuta je krajem 2016. i ne samo da otkriva različit profil ličnosti pod zabranom, već ukazuje i na širinu zahvata u kulturno i društveno tkivo Srbije, koje se proglašava pretnjom po nacionalnu… »
Ko je sve iz Srbije imenovan kao pretnja BiH: Akcija zabrane ulaska pokrenuta 2016.
RTV 28.03.2022
BANJALUKA - Zabrana ulaska u BiH određenim ličnostima iz Srbije pokrenuta je krajem 2016. i ne samo da otkriva različit profil ličnosti pod zabranom, već ukazuje i na širinu zahvata u kulturno i društveno tkivo Srbije, koje se proglašava pretnjom po… »
Opet lov na Srbe
Vesti online 28.03.2022
Miloš Ković, Bratislav Dikić i Goran Petronijević nisu jedini koji su se našli na svojevrsnoj sarajevskoj crnoj listi državljana Srbije kojima je zabranjen ulazak u BiH i u narednim danima sa istim problemom sasvim sigurno će se suočiti još nekoliko… »
Vesti dana »
Šta je zapravo rekla Marta Kos o situaciji u Srbiji? "Rizik od gubitka 1,5 milijardi i dalje postoji"
Nova pre 42 minutajoš 42 povezane
SSP: Šapić se bavi imenom novog mosta preko Save a ne pominje pogibiju radnika na gradilištu
Serbian News Media pre 4 satijoš 29 povezanih
Tokom skupštinske rasprave vlast i opozicija o temama koje nisu na dnevnom redu
Beta pre 27 minutajoš 28 povezanih
Upozorenje u Japanu: Mogući naknadni potresi tokom cele nedelje, građani da se drže dalje od obale
Euronews pre 2 satajoš 35 povezanih
Kos: Srbiji novac iz Plana rasta kada ispuni uslove vezane za pravosudne zakone, izbore i medije
Beta pre 32 minutajoš 48 povezanih



