Povezane vesti
Šapić: Jedna politika u gradu, jednaka za sve Beograđane
Blic 28.03.2022
Kandidat za gradonačelnika Beograda koalicije "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve", Aleksandar Šapić poručio je danas da, ukoliko dođe na čelo glavnog grada, neće postojati više različitih politika u okviru Gradske uprave, što je neretko bio slučaj u… »
Šapić najavio smenjivanje svih onih koji ne razumeju interese Beograđana
Nova 28.03.2022
Prvi na listi "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" Aleksandar Šapić izjavio je da je spreman da preuzme potpunu odgovornost za donošenje ključnih odluka u Beogradu, ali i za sprovođenje nekih nepopularnih mera, saopštio je beogradski odbor Srpske… »
Interes beograđana jedina politika: Aleksandar Šapić: Borićemo se jednako za sve građane
Kurir 28.03.2022
Aleksandar Šapić, kandidat SNS za gradonačelnika Beograda, rekao je da će, ukoliko bude u poziciji, uraditi sve kako bi onemogućio postojanje više različitih politika u okviru Gradske uprave, što je neretko, kako je rekao, bio slučaj u ranijim sazivima… »
Vesti dana »

Akcija TOK, 3. dan: Pritvor svim privedenima, branilac Momirovića najavio žalbu
Nedeljnik pre 3 satajoš 79 povezanih

Masovno trovanje hranom, dvoje dece i dvoje odraslih hospitalizovano
Stav.life pre 6 satijoš 28 povezanih

Poznato kada se očekuje odluka o Novakovoj selidbi turnira iz Beograda
Nova pre 3 satajoš 11 povezanih