Povezane vesti
Jadranka Barjaktarović peva za crkavicu: Pukla u Srbiji, pa i u Crnoj Gori
Nova 28.03.2022
Crnogorska pevačica je u Beogradu pevala i za 3.000 evra, a u rodnoj zemlji ne može da zaradi više od 500. Poslednje dve godine karijera Jadranke Barjaktarović ide nizvodno i nastupa samo u Crnoj Gori, gde ulaz u klubove naplaćuje između dva i pet evra… »
Sunovrat Jadranke Barjaktarović: Nakon zabrane ulaska u Srbiju i Republiku Srpsku - naplaćuje dva evra ulaz na nastup
Blic 27.03.2022
Otkako je na političkom skupu u Podgorici pevala nacionalističke stihove, Jadranki Barjaktarović karijera ide nizvodno. Ulaz u Srbiju joj je zabranjen, a i u regionu gotovo da uopšte više ne nastupa, pa je pevačici ostalo da peva samo u rodnoj Crnoj Gori… »
Vesti dana »

Danas toplije, sunčano u Vojvodini, oblačno i kišovito na istoku i jugoistoku
RTV pre 32 minutajoš 1 povezana

Novak Đoković nije dao izjavu posle meča, a nije došao ni na konferenciju za medije: Ipak, obratio se fanovima preko društvenih mreža
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Turska delegacija će učestvovati u pregovorima o Pojasu Gaze u Egiptu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

"Rak je zahvatio ostale ograne, ali mu to porodica nije rekla" Detalji o poslednjim danima Halida Bešlića teraju suze na oči
Alo pre 7 minutajoš 1 povezana